Linja-autoasema

0521

Vyöhyke A

Tulevien lähtöjen lista ja lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
LinjaMääränpääLähtöaikaRaide
60
Valkeakoski
Nyt kello 06:55. Reaaliaika
60
Saapuu / Päätepysäkki
3 min kello 06:57. Reaaliaika
95X
Orivesi
5 min kello 07:00.
43U
Saapuu / Päätepysäkki
5 min kello 07:00.
43U
Pälkäne
kello 07:05.
60
Valkeakoski
kello 07:10.
60U
Valkeakoski
kello 07:15.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 07:16. Reaaliaika
55
Vesilahti
kello 07:25.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 07:29. Reaaliaika
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 07:37. Reaaliaika
60
Valkeakoski
kello 07:40.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 07:45.
95X
Saapuu / Päätepysäkki
kello 07:45.
55
Vesilahti
kello 07:55.
60
Valkeakoski
kello 07:55.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 08:00.
95X
Orivesi
kello 08:00.
43U
Saapuu / Päätepysäkki
kello 08:10.
60
Valkeakoski
kello 08:10.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 08:34.
95U
Saapuu / Päätepysäkki
kello 08:35.
55
Vesilahti
kello 08:40.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 08:45.
60
Valkeakoski
kello 08:55.
43U
Pälkäne
kello 09:05.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 09:08.
55
Vesilahti
kello 09:25.
43U
Saapuu / Päätepysäkki
kello 09:30.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 09:36.
95X
Saapuu / Päätepysäkki
kello 09:43.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 09:45.
60
Valkeakoski
kello 09:55.
43U
Saapuu / Päätepysäkki
kello 10:00.
95X
Orivesi
kello 10:10.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 10:15.
55
Vesilahti
kello 10:25.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 10:45.
60U
Saapuu / Päätepysäkki
kello 10:55.
60
Valkeakoski
kello 10:55.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 11:05.
55
Vesilahti
kello 11:25.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 11:45.
43U
Vehoniemenkylä
kello 11:50.
60
Valkeakoski
kello 11:55.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 12:05.
95U
Pohj.Orivesi Virrat
kello 12:20.
55
Vesilahti Narva
kello 12:35.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 13:00.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 13:05.
60
Valkeakoski
kello 13:15.
55
Vesilahti Narva
kello 13:25.
43U
Saapuu / Päätepysäkki
kello 13:25.
43U
Vehoniemenkylä
kello 13:40.
95X
Saapuu / Päätepysäkki
kello 13:43.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 14:00.
60
Valkeakoski
kello 14:15.
55
Vesilahti
kello 14:20.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 14:30.
43U
Saapuu / Päätepysäkki
kello 14:35.
60
Valkeakoski
kello 14:45.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 14:45.
43U
Vehoniemenkylä
kello 14:50.
55
Vesilahti
kello 14:50.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 15:01.
95X
Orivesi
kello 15:15.
60
Valkeakoski
kello 15:15.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 15:31.
95X
Saapuu / Päätepysäkki
kello 15:43.
60
Valkeakoski
kello 15:45.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 15:45.
55
Vesilahti
kello 15:50.
60U
Saapuu / Päätepysäkki
kello 15:50.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 16:01.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 16:07.
43U
Pälkäne
kello 16:10.
95X
Orivesi
kello 16:15.
60
Valkeakoski
kello 16:15.
55
Vesilahti
kello 16:20.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 16:31.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 16:37.
60
Valkeakoski
kello 16:45.
55
Vesilahti Narva
kello 16:50.
95U
Saapuu / Päätepysäkki
kello 16:58.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 17:01.
43U
Saapuu / Päätepysäkki
kello 17:10.
60
Valkeakoski
kello 17:15.
43U
Pälkäne
kello 17:30.
95U
Pohj.Orivesi Virrat
kello 17:30.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 17:31.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 17:37.
60
Valkeakoski
kello 17:45.
55
Vesilahti
kello 17:50.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 18:01.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 18:06.
60
Valkeakoski
kello 18:15.
55
Vesilahti Narva
kello 18:20.
60
Saapuu / Päätepysäkki
kello 18:59.
55
Saapuu / Päätepysäkki
kello 19:06.
60
Valkeakoski
kello 19:15.