This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 80y
80Y
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Keskustori G
➔
Kauraslampi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Keskustori G
Lähtöaika oli
22:05
0002
Vyöhyke A
A
Seuraava 02:15
Hämeenpuisto
Lähtöaika oli
22:06
0066
Vyöhyke A
A
Seuraava 02:16
Näsinpuisto
Lähtöaika oli
22:07
0052
Vyöhyke A
A
Seuraava 02:17
Särkänniemi D
Lähtöaika oli
22:08
0056
Vyöhyke A
A
Seuraava 02:18
Onkiniemi
Lähtöaika oli
22:10
1000
Vyöhyke A
A
Seuraava 02:20
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
22:11
1002
Vyöhyke A
A
Seuraava 02:21
Santalahti
Lähtöaika oli
22:12
1006
Vyöhyke A
A
Seuraava 02:22
Hiedanranta
Lähtöaika oli
22:14
1010
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:24
Lielahti th L
Lähtöaika oli
22:16
1078
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:26
Ylöjärventie
Lähtöaika oli
22:17
1822
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:27
Suonsivunkatu
Lähtöaika oli
22:18
1654
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:28
Ylöjärventie 22
Lähtöaika oli
22:18
1656
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:28
Ylöjärventie 36
Lähtöaika oli
22:18
1658
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:28
Vuorentaustantie 10
Lähtöaika oli
22:19
1660
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:29
Vuorentaustantie 28
Lähtöaika oli
22:19
1680
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:29
Palstatie
Lähtöaika oli
22:20
6000
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:30
Hatolantie
Lähtöaika oli
22:21
6002
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:31
Kaivokuja
Lähtöaika oli
22:21
6004
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:31
Kallenkuja
Lähtöaika oli
22:22
6006
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:32
Käyräkuja
Lähtöaika oli
22:23
6008
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:33
Tanhuatie
Lähtöaika oli
22:23
6010
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:33
Särkitie
Lähtöaika oli
22:24
6012
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:34
Pohjanpolku
Lähtöaika oli
22:24
6014
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:34
Harjutie
Lähtöaika oli
22:25
6016
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:35
Tornitie
Lähtöaika oli
22:26
6018
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:36
Erkontie
Lähtöaika oli
22:27
6020
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:37
Ylöjärvi B
Lähtöaika oli
22:29
6100
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:39
Asemantie
Lähtöaika oli
22:31
6110
Vyöhyke B
B
Seuraava 02:41
Kirjasto
Lähtöaika oli
22:32
6112
Vyöhyke C
C
Seuraava 02:42
Lähdevainiontie
Lähtöaika oli
22:33
6114
Vyöhyke C
C
Seuraava 02:43
Moisio
Lähtöaika oli
22:34
6116
Vyöhyke C
C
Seuraava 02:44
Kauraslaaksontie
Lähtöaika oli
22:35
6118
Vyöhyke C
C
Seuraava 02:45