This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 71
71
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nokia E
➔
Tesoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Nokia E
Lähtöaika oli
12:05
8528
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:35
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
12:05
8600
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:35
Poutunpuisto
Lähtöaika oli
12:07
8663
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:37
Tyttölä
Lähtöaika oli
12:08
8510
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:38
Nokian ammattiopisto
Lähtöaika oli
12:09
8530
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:39
Kankaantaankatu
Lähtöaika oli
12:11
8532
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:41
Kankaantaka
Lähtöaika oli
12:13
8534
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:43
Pajakatu
Lähtöaika oli
12:13
8536
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:43
Öljytie
Lähtöaika oli
12:14
8538
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:44
Kunnansarka
Lähtöaika oli
12:15
8728
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:45
Lehtimäenkatu
Lähtöaika oli
12:16
8730
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:46
Välimaankatu
Lähtöaika oli
12:17
8732
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:47
Leppäkorpi
Lähtöaika oli
12:18
8734
Vyöhyke C
C
Seuraava 12:48
Pihtisulunkatu
Lähtöaika oli
12:20
1808
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:50
Myllypuro
Lähtöaika oli
12:21
1809
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:51
Pihtisulunkatu 1
Lähtöaika oli
12:21
1807
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:51
Kolmihaarankatu 7
Lähtöaika oli
12:22
1805
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:52
Kolmihaarankatu 5
Lähtöaika oli
12:23
1803
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:53
Kolmihaarankatu 1
Lähtöaika oli
12:23
1801
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:53
Ikurintie
Lähtöaika oli
12:23
1605
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:53
Kylväjäntie
Lähtöaika oli
12:24
1603
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:54
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
12:25
1539
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:55
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
12:26
1537
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:56
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
12:26
1535
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:56
Tesoma A
Lähtöaika oli
12:28
1533
Vyöhyke B
B
Seuraava 12:58