This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 55
55
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Vesilahti
➔
Tampere
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Vesilahti
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
12:40
7625
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:40
Vesilahden kirkko
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
12:40
7623
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:40
Kirkkolahdentie
Lähtöaika oli
12:41
7621
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:41
Tapolantie
Lähtöaika oli
12:41
7619
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:41
Kirkonkylän koulu
Lähtöaika oli
12:42
7617
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:42
Kesontie
Lähtöaika oli
12:43
7615
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:43
Kesola
Lähtöaika oli
12:43
7851
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:43
Kaustala
Lähtöaika oli
12:43
7613
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:43
Koirainmäki
Lähtöaika oli
12:45
7611
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:45
Priikoolinnokka
Lähtöaika oli
12:47
7609
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:47
Päivääniemi
Lähtöaika oli
12:47
7607
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:47
Toutosentie
Lähtöaika oli
12:49
7605
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:49
Lomamökit
Lähtöaika oli
12:49
7603
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:49
Vesilahti th
Lähtöaika oli
12:51
7601
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:51
Sulkola
Lähtöaika oli
12:52
7565
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:52
Kanava
Lähtöaika oli
12:53
7563
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:53
Kuokatinmäki
Lähtöaika oli
12:54
7561
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:54
Manttaalitalo I
Lähtöaika oli
12:55
7579
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:55
Lempäälä
Lähtöaika oli
12:56
7577
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:56
Lemponkatu
Lähtöaika oli
12:56
7584
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:56
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
12:57
7557
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:57
Työväentalo
Lähtöaika oli
12:57
7555
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:57
Harakkala
Lähtöaika oli
12:58
7553
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:58
Majauslahti
Lähtöaika oli
12:59
7551
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:59
Kuokkala
Lähtöaika oli
13:00
7549
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:00
Hakkari
Lähtöaika oli
13:01
7547
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:01
Moision koulu
Lähtöaika oli
13:03
7543
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:03
Moisionjoki
Lähtöaika oli
13:04
7541
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:04
Saikantie
Lähtöaika oli
13:06
7801
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:06
Ideapark
Lähtöaika oli
13:09
7803
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:09
Ideapark mt 130
Lähtöaika oli
13:10
7805
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:10
Sääksjärvi etl 38 P
Lähtöaika oli
13:16
7807
Vyöhyke B
B
Seuraava 14:16
Kuokkamaantie
Lähtöaika oli
13:22
3003
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:22
Kaartotie
Lähtöaika oli
13:23
3001
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:23
Tietotalo
Lähtöaika oli
13:24
0601
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:24
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:26
0521
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:26