This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 42
42
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kuhmoinen MH
➔
Sorin aukio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kuhmoinen MH
Lähtöaika oli
08:00
9250
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:00
Kuhmoinen keskusta E
Lähtöaika oli
08:00
9249
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:00
Papinsaarentie L
Lähtöaika oli
08:00
9247
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:00
Pukkalantie L
Lähtöaika oli
08:01
9245
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:01
Kokonniementie L
Lähtöaika oli
08:01
9243
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:01
Poikkijärventie E
Lähtöaika oli
08:03
9241
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:03
Poikkijärvi E
Lähtöaika oli
08:04
9239
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:04
Kuhmalahti th Poikkijärvi L
Lähtöaika oli
08:04
9237
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:04
Raitamäentie L
Lähtöaika oli
08:05
9235
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:05
Putkisto L
Lähtöaika oli
08:06
9233
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:06
Hangaslammi L
Lähtöaika oli
08:06
9231
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:06
Myyränkuja L
Lähtöaika oli
08:07
9229
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:07
Mustikka L
Lähtöaika oli
08:08
9227
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:08
Terrikallio L
Lähtöaika oli
08:09
9225
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:09
Saarikko L
Lähtöaika oli
08:10
9223
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:10
Katajajärvi L
Lähtöaika oli
08:11
9221
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:11
Myllykylä L
Lähtöaika oli
08:12
9219
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:12
Valkjärvi L
Lähtöaika oli
08:13
9217
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:13
Sappee L
Lähtöaika oli
08:14
9215
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:14
Riihilahti L
Lähtöaika oli
08:16
9213
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:16
Kangasalan raja L
Lähtöaika oli
08:16
9211
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:16
Rajalanlahti L
Lähtöaika oli
08:18
9209
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:18
Liehu th L
Lähtöaika oli
08:18
9207
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:18
Pappistentie L
Lähtöaika oli
08:19
9205
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:19
Kaiholantie L
Lähtöaika oli
08:21
9203
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:21
Kaupantie L
Lähtöaika oli
08:22
9201
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:22
Vehkajärvi L
Lähtöaika oli
08:22
9199
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:22
Taustianjärvi L
Lähtöaika oli
08:23
9197
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:23
Lemojärventie L
Lähtöaika oli
08:24
9195
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:24
Pajula th L
Lähtöaika oli
08:25
9193
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:25
Lakeissuo L
Lähtöaika oli
08:27
9191
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:27
Rasinkulma L
Lähtöaika oli
08:28
9189
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:28
Tulimäki L
Lähtöaika oli
08:29
9187
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:29
Pohjan risteys L
Lähtöaika oli
08:30
9185
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:30
Tervaniemi L
Lähtöaika oli
08:31
9179
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:31
Keskisentie L
Lähtöaika oli
08:32
9177
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:32
Penttiläntie L
Lähtöaika oli
08:32
9175
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:32
Myllyojantie L
Lähtöaika oli
08:33
9173
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:33
Puntari L
Lähtöaika oli
08:35
9171
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:35
Rantatie L
Lähtöaika oli
08:35
9169
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:35
Peltolantie L
Lähtöaika oli
08:36
9167
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:36
Salokankaantie L
Lähtöaika oli
08:37
9165
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:37
Maljastentie L
Lähtöaika oli
08:37
9163
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:37
Kuhmalahti kk L
Lähtöaika oli
08:38
9161
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:38
Härkimetsäntie L
Lähtöaika oli
08:38
9159
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:38
Jokiniementie L
Lähtöaika oli
08:39
9157
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:39
Marjamäentie L
Lähtöaika oli
08:41
9155
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:41
Kaskelantie L
Lähtöaika oli
08:43
9153
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:43
Taipaleentie L
Lähtöaika oli
08:44
9151
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:44
Moltsia L
Lähtöaika oli
08:45
9149
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:45
Keljontie L
Lähtöaika oli
08:45
9147
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:45
Korpiniemi L
Lähtöaika oli
08:47
9145
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:47
Tuomirannantie L
Lähtöaika oli
08:47
9143
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:47
Rauhalantie L
Lähtöaika oli
08:48
9141
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:48
Muuntoasemantie L
Lähtöaika oli
08:49
9139
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:49
Paatialantie L
Lähtöaika oli
08:49
9137
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:49
Pakkalantie L
Lähtöaika oli
08:50
9135
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:50
Sahalahti L
Lähtöaika oli
08:51
9133
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:51
Rautia L
Lähtöaika oli
08:51
9131
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:51
Ruupentie L
Lähtöaika oli
08:52
9129
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:52
Pykäläkorpi L
Lähtöaika oli
08:54
9127
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:54
Hietasentie L
Lähtöaika oli
08:54
9125
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:54
Humisevantie L
Lähtöaika oli
08:55
9123
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:55
Pelisalmi L
Lähtöaika oli
08:56
9121
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:56
Pullosaari L
Lähtöaika oli
08:56
9119
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:56
Isosaari L
Lähtöaika oli
08:57
9117
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:57
Veneojansalmi L
Lähtöaika oli
08:57
9115
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:57
Veneojantie L
Lähtöaika oli
08:58
9113
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:58
Sydänmaantie L
Lähtöaika oli
08:58
9111
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:58
Kerppolan puistotie L
Lähtöaika oli
08:59
9109
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:59
Nuorto L
Lähtöaika oli
08:59
9107
Vyöhyke C
C
Seuraava 13:59
Teerimäentie L
Lähtöaika oli
09:00
9105
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:00
Vääksyn kartano L
Lähtöaika oli
09:00
9103
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:00
Pohtiolammi L
Lähtöaika oli
09:01
9101
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:01
Kirvesmiehentie
Lähtöaika oli
09:02
8049
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:02
Jokioistentie
Lähtöaika oli
09:02
8047
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:02
Mäyrävuori
Lähtöaika oli
09:03
8045
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:03
Jousitie
Lähtöaika oli
09:04
8043
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:04
Herttualantie
Lähtöaika oli
09:05
8041
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:05
Kuohunharju
Lähtöaika oli
09:06
8039
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:06
Pikkuharju
Lähtöaika oli
09:06
8037
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:06
Kangasala A
Lähtöaika oli
09:08
8035
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:08
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
09:09
8031
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:09
Rekiälä
Lähtöaika oli
09:11
8029
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:11
Kangasalan jäähalli
Lähtöaika oli
09:12
8027
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:12
Peiponpolku
Lähtöaika oli
09:13
8025
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:13
Kiuruntie
Lähtöaika oli
09:13
8023
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:14
Pikontie
Lähtöaika oli
09:14
8021
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:14
Nikkarintie
Lähtöaika oli
09:15
8019
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:15
Harjunsalo
Lähtöaika oli
09:16
8017
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:16
Isolukko
Lähtöaika oli
09:17
8015
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:18
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
09:18
8013
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:19
Lentolantie
Lähtöaika oli
09:20
8011
Vyöhyke C
C
Seuraava 14:21
Lentolankuja
Lähtöaika oli
09:21
8009
Vyöhyke B
B
Seuraava 14:22
Lamminrahka
Lähtöaika oli
09:24
5441
Vyöhyke B
B
Seuraava 14:25
Niihamankatu P
Lähtöaika oli
09:29
5119
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:30
Teiskontie 61
Lähtöaika oli
09:30
5117
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:31
Tenniskeskus
Lähtöaika oli
09:31
5043
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:32
Ali-Huikkaantie
Lähtöaika oli
09:32
5041
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:33
Hoitokoti
Lähtöaika oli
09:33
5039
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:34
TAYS C
Lähtöaika oli
09:34
5007
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:35
TAMK
Lähtöaika oli
09:34
5005
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:35
Hippos C
Lähtöaika oli
09:35
5003
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:36
Sammonaukio C
Lähtöaika oli
09:37
5149
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:38
Sorsapuisto
Lähtöaika oli
09:38
0511
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:39
Rautatieasema E
Lähtöaika oli
09:40
0506
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:41
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
09:41
0569
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:42
Sorin aukio E
Lähtöaika oli
09:42
0574
Vyöhyke A
A
Seuraava 14:43