This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40c
40C
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kangasalan asema th
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kangasalan asema th
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
08:25
8122
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:25
Seppämestarintie
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
08:26
8118
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:26
Metsäkulma
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
08:26
8116
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:26
Kortesuontie
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
08:27
8114
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:27
Otsolantie
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
08:28
8112
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:28
Papinojantie
Lähtöaika oli
08:29
8110
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:29
Tursola
Lähtöaika oli
08:31
8108
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:31
Hillerintie
Lähtöaika oli
08:32
8106
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:32
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
08:33
8104
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:33
Lepokodintie
Lähtöaika oli
08:34
8102
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:34
Kangasala A
Lähtöaika oli
08:36
8035
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:36
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
08:37
8031
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:37
Rekiälä
Lähtöaika oli
08:38
8029
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:38
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
08:39
8070
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:39
Paloasema
Lähtöaika oli
08:41
8841
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:41
Kiuruntie
Lähtöaika oli
08:42
8023
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:42
Pikontie
Lähtöaika oli
08:43
8021
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:43
Nikkarintie
Lähtöaika oli
08:43
8019
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:43
Harjunsalo
Lähtöaika oli
08:44
8017
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:44
Isolukko
Lähtöaika oli
08:45
8015
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:45
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
08:47
8013
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:47
Lentolantie
Lähtöaika oli
08:48
8011
Vyöhyke C
C
Seuraava 09:48
Lentolankuja
Lähtöaika oli
08:49
8009
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:49
Mäkirinteentie
Lähtöaika oli
08:49
8007
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:49
Kappeli
Lähtöaika oli
08:50
8005
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:50
Kasarmi
Lähtöaika oli
08:51
8003
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:51
Liuttu
Lähtöaika oli
08:52
8001
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:52
Aukionkatu
Lähtöaika oli
08:54
4115
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:54
Kaukajärventie
Lähtöaika oli
08:55
4117
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:55
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
08:56
4055
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:56
Kristilla
Lähtöaika oli
08:56
4053
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:56
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
08:57
4049
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:57
Hankkio
Lähtöaika oli
08:58
4047
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:58
Vilunen
Lähtöaika oli
08:59
4023
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:59
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
08:59
4021
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:59
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
09:00
4019
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:00
Kivikirkko
Lähtöaika oli
09:01
4017
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:01
Aakkula
Lähtöaika oli
09:01
4015
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:01
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
09:02
4013
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:02
Vuohensilta
Lähtöaika oli
09:03
4011
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:03
Tilhentie
Lähtöaika oli
09:05
4007
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:05
Kalevantie
Lähtöaika oli
09:05
4005
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:05
Takojankatu
Lähtöaika oli
09:06
4003
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:06
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
09:07
4001
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:07
Yliopisto A
Lähtöaika oli
09:09
0564
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:09
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
09:10
0569
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:10
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
09:11
0519
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:11
Keskustori H
Lähtöaika oli
09:12
0001
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:12