This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40a
40A
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori H
➔
Pikonlinna
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Keskustori H
Lähtöaika oli
04:05
0001
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:05
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
04:05
0518
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:05
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
04:06
0570
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:06
Yliopisto D
Lähtöaika oli
04:07
0566
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:07
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
04:08
4000
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:08
Kalevankangas
Lähtöaika oli
04:08
4002
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:08
Takojankatu
Lähtöaika oli
04:09
4004
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:09
Kalevantie
Lähtöaika oli
04:09
4006
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:09
Tilhentie
Lähtöaika oli
04:10
4008
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:10
Vuohensilta
Lähtöaika oli
04:12
4010
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:12
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
04:12
4012
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:12
Aakkula
Lähtöaika oli
04:13
4014
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:13
Kivikirkko
Lähtöaika oli
04:13
4016
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:13
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
04:13
4018
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:13
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
04:14
4020
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:14
Vilunen
Lähtöaika oli
04:15
4022
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:15
Hankkio
Lähtöaika oli
04:15
4046
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:15
Haiharansuu
Lähtöaika oli
04:16
4048
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:16
Kristilla
Lähtöaika oli
04:17
4052
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:17
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
04:18
4112
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:18
Kangasalantie 120
Lähtöaika oli
04:18
4058
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:18
Aukionkatu
Lähtöaika oli
04:19
4060
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:19
Liuttu
Lähtöaika oli
04:20
8000
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:20
Pitkäjärvi
Lähtöaika oli
04:21
8002
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:21
Ilkonmäki
Lähtöaika oli
04:22
8004
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:22
Ilkko
Lähtöaika oli
04:23
8006
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:23
Artturintie
Lähtöaika oli
04:24
8008
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:24
Mämmisuo
Lähtöaika oli
04:24
8010
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:24
Suorama
Lähtöaika oli
04:25
8012
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:25
Pähkinäkallio
Lähtöaika oli
04:26
8014
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:26
Kaijanaho
Lähtöaika oli
04:27
8016
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:27
Korpitie
Lähtöaika oli
04:28
8018
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:28
Pikonkangas
Lähtöaika oli
04:28
8020
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:28
Paloasema
Lähtöaika oli
04:29
8840
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:29
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
04:30
8077
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:30
Tarpila
Lähtöaika oli
04:32
8028
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:32
Urkutehdas
Lähtöaika oli
04:32
8030
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:32
Kirkkomaa
Lähtöaika oli
04:33
8032
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:33
Kangasala B
Lähtöaika oli
04:34
8034
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:34
Urheilutie
Lähtöaika oli
04:34
8101
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:34
Lepokodintie
Lähtöaika oli
04:35
8103
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:35
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
04:36
8150
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:36
Pikonlinna th
Lähtöaika oli
04:37
8152
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:37
Tavela
Lähtöaika oli
04:37
8154
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:37
Riunlahti
Lähtöaika oli
04:38
8156
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:38
Riunoja
Lähtöaika oli
04:38
8158
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:38
Rikun päiväkoti
Lähtöaika oli
04:39
8160
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:39
Vallituntie
Lähtöaika oli
04:39
8162
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:39
Reumantie
Lähtöaika oli
04:40
8164
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:40
Pikonlinna
Lähtöaika oli
04:41
8166
Vyöhyke C
C
Seuraava 05:41