This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40
40
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kangasala A
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kangasala A
Lähtöaika oli
20:30
8035
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:00
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
20:30
8031
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:00
Rekiälä
Lähtöaika oli
20:32
8029
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:02
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
20:33
8070
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:03
Paloasema
Lähtöaika oli
20:34
8841
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:04
Kiuruntie
Lähtöaika oli
20:35
8023
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:05
Pikontie
Lähtöaika oli
20:35
8021
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:05
Nikkarintie
Lähtöaika oli
20:36
8019
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:06
Harjunsalo
Lähtöaika oli
20:37
8017
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:07
Isolukko
Lähtöaika oli
20:38
8015
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:08
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
20:39
8013
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:09
Lentolantie
Lähtöaika oli
20:40
8011
Vyöhyke C
C
Seuraava 22:10
Lentolankuja
Lähtöaika oli
20:41
8009
Vyöhyke B
B
Seuraava 22:11
Mäkirinteentie
Lähtöaika oli
20:41
8007
Vyöhyke B
B
Seuraava 22:11
Kappeli
Lähtöaika oli
20:42
8005
Vyöhyke B
B
Seuraava 22:12
Kasarmi
Lähtöaika oli
20:43
8003
Vyöhyke B
B
Seuraava 22:13
Liuttu
Lähtöaika oli
20:44
8001
Vyöhyke B
B
Seuraava 22:14
Aukionkatu
Lähtöaika oli
20:45
4115
Vyöhyke B
B
Seuraava 22:15
Kaukajärventie
Lähtöaika oli
20:46
4117
Vyöhyke B
B
Seuraava 22:16
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
20:47
4055
Vyöhyke B
B
Seuraava 22:17
Kristilla
Lähtöaika oli
20:47
4053
Vyöhyke B
B
Seuraava 22:17
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
20:48
4049
Vyöhyke B
B
Seuraava 22:18
Hankkio
Lähtöaika oli
20:49
4047
Vyöhyke B
B
Seuraava 22:19
Vilunen
Lähtöaika oli
20:49
4023
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:20
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
20:50
4021
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:20
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
20:51
4019
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:21
Kivikirkko
Lähtöaika oli
20:51
4017
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:22
Aakkula
Lähtöaika oli
20:51
4015
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:22
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
20:52
4013
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:23
Vuohensilta
Lähtöaika oli
20:53
4011
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:24
Tilhentie
Lähtöaika oli
20:54
4007
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:25
Kalevantie
Lähtöaika oli
20:55
4005
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:26
Takojankatu
Lähtöaika oli
20:56
4003
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:26
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
20:56
4001
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:27
Yliopisto A
Lähtöaika oli
20:58
0564
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:28
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
20:59
0569
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:29
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
21:00
0519
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:30
Keskustori H
Lähtöaika oli
21:01
0001
Vyöhyke A
A
Seuraava 22:31