This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40
40
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kangasala A
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kangasala A
Lähtöaika oli
03:30
8035
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:30
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
03:31
8031
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:30
Rekiälä
Lähtöaika oli
03:32
8029
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:32
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
03:33
8070
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:33
Paloasema
Lähtöaika oli
03:35
8841
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:34
Kiuruntie
Lähtöaika oli
03:36
8023
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:35
Pikontie
Lähtöaika oli
03:37
8021
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:35
Nikkarintie
Lähtöaika oli
03:37
8019
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:36
Harjunsalo
Lähtöaika oli
03:38
8017
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:37
Isolukko
Lähtöaika oli
03:39
8015
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:38
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
03:41
8013
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:39
Lentolantie
Lähtöaika oli
03:42
8011
Vyöhyke C
C
Seuraava 20:40
Lentolankuja
Lähtöaika oli
03:43
8009
Vyöhyke B
B
Seuraava 20:41
Mäkirinteentie
Lähtöaika oli
03:43
8007
Vyöhyke B
B
Seuraava 20:41
Kappeli
Lähtöaika oli
03:44
8005
Vyöhyke B
B
Seuraava 20:42
Kasarmi
Lähtöaika oli
03:45
8003
Vyöhyke B
B
Seuraava 20:43
Liuttu
Lähtöaika oli
03:47
8001
Vyöhyke B
B
Seuraava 20:44
Aukionkatu
Lähtöaika oli
03:48
4115
Vyöhyke B
B
Seuraava 20:45
Kaukajärventie
Lähtöaika oli
03:49
4117
Vyöhyke B
B
Seuraava 20:46
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
03:51
4055
Vyöhyke B
B
Seuraava 20:47
Kristilla
Lähtöaika oli
03:51
4053
Vyöhyke B
B
Seuraava 20:47
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
03:53
4049
Vyöhyke B
B
Seuraava 20:48
Hankkio
Lähtöaika oli
03:54
4047
Vyöhyke B
B
Seuraava 20:49
Vilunen
Lähtöaika oli
03:55
4023
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:49
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
03:55
4021
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:50
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
03:57
4019
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:51
Kivikirkko
Lähtöaika oli
03:57
4017
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:51
Aakkula
Lähtöaika oli
03:58
4015
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:51
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
03:59
4013
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:52
Vuohensilta
Lähtöaika oli
04:00
4011
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:53
Tilhentie
Lähtöaika oli
04:02
4007
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:54
Kalevantie
Lähtöaika oli
04:03
4005
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:55
Takojankatu
Lähtöaika oli
04:03
4003
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:56
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
04:04
4001
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:56
Yliopisto A
Lähtöaika oli
04:06
0564
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:58
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
04:07
0569
Vyöhyke A
A
Seuraava 20:59
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
04:09
0519
Vyöhyke A
A
Seuraava 21:00
Keskustori H
Lähtöaika oli
04:10
0001
Vyöhyke A
A
Seuraava 21:01