This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 38
38
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hervanta
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Hervanta
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
03:20
3521
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:50
Tieteenkatu 24
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
03:20
3736
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:50
Vaajakatu
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
03:20
3730
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:50
Hervantakeskus C
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
03:21
3642
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:51
Hervannan kampus
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
03:21
3734
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:51
Hermia
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
03:22
3704
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:52
Ratikkavarikko B
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
03:23
3714
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:53
Kytömaankatu
Lähtöaika oli
03:24
3708
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:54
Työpajanraitti
Lähtöaika oli
03:25
3710
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:55
Hepolamminkatu
Lähtöaika oli
03:26
3712
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:56
Hepolamminkatu 9
Lähtöaika oli
03:27
3581
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:57
Lukonmäki
Lähtöaika oli
03:28
3567
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:58
Finninmäki
Lähtöaika oli
03:29
3565
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:59
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
03:30
4033
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:00
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
03:30
4031
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:00
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
03:31
4027
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:01
Kirsikatu
Lähtöaika oli
03:32
4025
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:02
Leinolankatu
Lähtöaika oli
03:34
4535
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:04
Linnainmaa F
Lähtöaika oli
03:35
5126
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:05
Niihamankatu P
Lähtöaika oli
03:36
5119
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:06
Teiskontie 61
Lähtöaika oli
03:37
5117
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:07
Tenniskeskus
Lähtöaika oli
03:39
5043
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:09
Ali-Huikkaantie
Lähtöaika oli
03:40
5041
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:10
TAYS Arvo
Lähtöaika oli
03:41
5102
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:11
Potilashotelli
Lähtöaika oli
03:41
5060
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:11
Ensitie
Lähtöaika oli
03:42
5146
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:12
Kuntokatu
Lähtöaika oli
03:42
5114
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:12
Santalahti
Lähtöaika oli
03:50
1006
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:20
Hiedanranta
Lähtöaika oli
03:51
1010
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:21
Enqvistinkatu
Lähtöaika oli
03:53
1066
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:23
Sellukatu
Lähtöaika oli
03:53
1068
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:23
Lielahti D
Lähtöaika oli
03:55
1016
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:25
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
03:55
1018
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:25
Federleynkatu
Lähtöaika oli
03:56
1036
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:26
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
03:57
1022
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:27
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
03:58
1090
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:28
Männistönkuja
Lähtöaika oli
03:58
1024
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:28
Jänislampi
Lähtöaika oli
03:59
1026
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:29
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
04:01
1028
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:31