This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Lentävänniemi
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
07:15
1028
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:45
Jänislampi
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
07:15
1027
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:45
Männistönkuja
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
07:16
1025
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:46
Niemenrannanaukio
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
07:18
1091
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:48
Matilda Niemen katu
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
07:20
1023
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:50
Federleynkatu
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
07:20
1035
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:50
Lielahden koulu
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
07:21
1019
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:51
Lielahti C
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
07:23
1017
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:53
Lielahti A
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
07:24
1015
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:54
Hiedanranta
Lähtöaika oli
07:28
1011
Vyöhyke B
B
Seuraava 07:58
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
07:30
1007
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:00
Savilinna
Lähtöaika oli
07:33
0099
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:03
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
07:34
0029
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:04
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
07:35
0025
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:05
Keskustori E
Lähtöaika oli
07:37
0011
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:07
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
07:39
0518
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:09
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
07:40
0570
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:10
Yliopisto D
Lähtöaika oli
07:42
0566
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:12
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
07:42
4000
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:12
Kalevankangas
Lähtöaika oli
07:43
4002
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:13
Takojankatu
Lähtöaika oli
07:43
4004
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:13
Kalevantie
Lähtöaika oli
07:44
4006
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:14
Tilhentie
Lähtöaika oli
07:44
4008
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:14
Vuohensilta
Lähtöaika oli
07:46
4010
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:16
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
07:46
4012
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:16
Aakkula
Lähtöaika oli
07:47
4014
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:17
Kivikirkko
Lähtöaika oli
07:47
4016
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:17
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
07:48
4018
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:18
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
07:49
4020
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:19
Vilunen
Lähtöaika oli
07:50
4022
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:20
Kirsikatu
Lähtöaika oli
07:51
4024
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:21
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
07:51
4028
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:21
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
07:52
4030
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:22
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
07:53
4034
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:23
Juvanrinne
Lähtöaika oli
07:54
4036
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:24
Juvankatu 46
Lähtöaika oli
07:55
4106
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:25
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
07:56
4108
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:26
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
07:57
4082
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:27
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
07:59
4432
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:29
Kaipanen
Lähtöaika oli
07:59
4430
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:29
Kauhakorvenkatu
Lähtöaika oli
08:00
4428
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:30
Rusko
Lähtöaika oli
08:01
3940
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:31
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
08:02
3926
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:32
Solkimäki
Lähtöaika oli
08:02
3924
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:32
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
08:03
3908
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:33
Kauhakorvenkatu 5
Lähtöaika oli
08:04
3727
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:34
Ratikkavarikko C
Lähtöaika oli
08:04
3701
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:34
Hermia
Lähtöaika oli
08:06
3715
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:36
Hervantakeskus E
Lähtöaika oli
08:08
3522
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:38
Opiskelija C
Lähtöaika oli
08:09
3723
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:39
Hervanta
Lähtöaika oli
08:10
3521
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:40