This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 14
14
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Turtola
➔
Lamminpää
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Turtola
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
07:45
3563
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:15
Pullerikinahde
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
07:45
3117
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:15
Sotilaankatu
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
07:46
3562
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:16
Laulunmaankatu
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
07:47
3653
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:17
Korkinmäenkatu
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
07:48
3651
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:18
Loukkaankatu
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
07:49
3121
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:19
Emännänkatu
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
07:50
3055
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:20
Veisu
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
07:51
3051
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:21
Isännänkatu
Lähtöaika oli
07:52
3049
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:22
Haukisenkatu
Lähtöaika oli
07:53
3047
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:23
Nirvankatu
Lähtöaika oli
07:54
3045
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:24
Koivistonkeskus
Lähtöaika oli
07:55
3103
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:25
Koivistontie 35
Lähtöaika oli
07:55
3039
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:25
Viinikankatu 65
Lähtöaika oli
07:56
3037
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:26
Viinikankatu 55
Lähtöaika oli
07:57
3035
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:27
Viinikankatu 49
Lähtöaika oli
07:58
3033
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:28
Kuokkamaantie 6
Lähtöaika oli
07:59
3031
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:29
Nekalan koulu
Lähtöaika oli
08:00
3029
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:30
Viinikan puisto
Lähtöaika oli
08:00
3027
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:30
Viinikan kirkko
Lähtöaika oli
08:01
3025
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:31
Kaartopuisto
Lähtöaika oli
08:02
3101
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:32
Tietotalo
Lähtöaika oli
08:05
0601
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:35
Ratina
Lähtöaika oli
08:07
0121
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:37
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
08:08
0570
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:38
Rautatieasema F
Lähtöaika oli
08:10
0526
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:40
Rongankatu
Lähtöaika oli
08:12
0108
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:42
Tammerinpuisto
Lähtöaika oli
08:13
0110
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:43
Finlayson
Lähtöaika oli
08:16
0087
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:46
Mustanlahdenkatu
Lähtöaika oli
08:18
0058
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:48
Amuri
Lähtöaika oli
08:18
0060
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:48
Punakylä
Lähtöaika oli
08:19
1544
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:49
Tipotie
Lähtöaika oli
08:20
1502
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:50
Rajaportti
Lähtöaika oli
08:21
1504
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:51
Pulteri
Lähtöaika oli
08:22
1506
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:52
Ahjola
Lähtöaika oli
08:22
1508
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:52
Pispalantori
Lähtöaika oli
08:24
1510
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:54
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
08:25
1512
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:55
Haapalinna
Lähtöaika oli
08:26
1514
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:56
Epilä
Lähtöaika oli
08:27
1518
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:57
Pispalan vt 138
Lähtöaika oli
08:28
1520
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:58
Winterin alue
Lähtöaika oli
08:29
1522
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:59
Kaarila
Lähtöaika oli
08:30
1524
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:00
Nokiantie 36
Lähtöaika oli
08:30
1526
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:00
Tesoman vt 26
Lähtöaika oli
08:31
1528
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:01
Kokkolankatu
Lähtöaika oli
08:33
1530
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:03
Tesoma D
Lähtöaika oli
08:34
1610
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:04
Tesoman koulu
Lähtöaika oli
08:34
1612
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:04
Sitarinkatu
Lähtöaika oli
08:35
1614
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:05
Tarhamäenkatu
Lähtöaika oli
08:36
1616
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:06
Pyydyspohjankatu
Lähtöaika oli
08:37
1618
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:07
Suoniemenkatu
Lähtöaika oli
08:38
1620
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:08
Lamminpään koulu
Lähtöaika oli
08:39
1665
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:09
Rauhantie
Lähtöaika oli
08:40
1663
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:10
Lamminpää
Lähtöaika oli
08:41
1672
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:11