This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 11
11
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
TAYS Arvo
➔
Pere
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
TAYS Arvo
Lähtöaika oli
08:05
5102
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:05
Potilashotelli
Lähtöaika oli
08:06
5060
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:06
Ensitie
Lähtöaika oli
08:07
5146
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:07
Kuntokatu
Lähtöaika oli
08:07
5114
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:07
Ranta-Tampella
Lähtöaika oli
08:12
0709
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:12
Soukkapuisto
Lähtöaika oli
08:13
0703
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:13
Tampella
Lähtöaika oli
08:14
0701
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:14
Juhlatalonkatu
Lähtöaika oli
08:14
0552
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:14
Vapriikki
Lähtöaika oli
08:15
0596
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:15
Rongankatu
Lähtöaika oli
08:18
0109
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:19
Rautatieasema E
Lähtöaika oli
08:20
0506
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:21
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
08:24
0569
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:25
Ratina
Lähtöaika oli
08:26
0120
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:28
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
08:27
2500
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:29
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
08:28
2502
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:30
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
08:29
2506
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:31
Vihilahti
Lähtöaika oli
08:29
2508
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:31
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
08:31
2598
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:33
Sarankulmankatu 14
Lähtöaika oli
08:33
2588
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:35
Sarankulmankatu 20
Lähtöaika oli
08:34
2540
Vyöhyke A
A
Seuraava 09:36
Patamäenkatu 2
Lähtöaika oli
08:35
2542
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:37
Patamäenkatu 12
Lähtöaika oli
08:36
2544
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:38
Patamäenkatu 16
Lähtöaika oli
08:37
2626
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:39
Korpitie
Lähtöaika oli
08:38
2624
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:40
Ojatie
Lähtöaika oli
08:38
2566
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:40
Ruotutie 3
Lähtöaika oli
08:39
2568
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:41
Toivionkatu
Lähtöaika oli
08:40
2557
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:42
Kenkätie
Lähtöaika oli
08:41
2590
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:43
Partola
Lähtöaika oli
08:42
2595
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:44
Kenkätie 1
Lähtöaika oli
08:42
2597
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:44
Partolanhovi
Lähtöaika oli
08:44
2608
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:46
Kutteritie
Lähtöaika oli
08:45
2606
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:47
Pere
Lähtöaika oli
08:46
2604
Vyöhyke B
B
Seuraava 09:48