This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 10
10
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Keskustori F
➔
Kaukajärvi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Keskustori F
Lähtöaika oli
22:30
0012
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:00
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
22:30
0518
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:00
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
22:31
0522
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:01
Tampereen valtatie
Lähtöaika oli
22:32
0524
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:02
Nekalantie 20-22
Lähtöaika oli
22:34
3062
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:04
Nekalantie 38
Lähtöaika oli
22:35
3064
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:05
Nekalantie 54
Lähtöaika oli
22:36
3066
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:06
Jokipohjantie 18
Lähtöaika oli
22:38
3068
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:08
Seurakuntatalo
Lähtöaika oli
22:38
3082
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:08
Kuoppamäentie 34
Lähtöaika oli
22:39
3084
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:09
Kuoppamäentie 44
Lähtöaika oli
22:39
3086
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:09
Uotilantie
Lähtöaika oli
22:40
3118
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:10
Steiner-koulu
Lähtöaika oli
22:41
3590
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:11
Nekalantie 110
Lähtöaika oli
22:41
3080
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:11
Sotilaankatu
Lähtöaika oli
22:43
3120
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:13
Nuijatie
Lähtöaika oli
22:44
3548
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:14
Vasaratie 12
Lähtöaika oli
22:44
3552
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:14
Vasaratie 22
Lähtöaika oli
22:45
3554
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:15
Kirvestie
Lähtöaika oli
22:45
3556
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:15
Santaharjuntie
Lähtöaika oli
22:46
3583
Vyöhyke A
A
Seuraava 23:16
Keskisenkatu 6
Lähtöaika oli
22:47
4072
Vyöhyke B
B
Seuraava 23:17
Keskisenkatu 22
Lähtöaika oli
22:48
4074
Vyöhyke B
B
Seuraava 23:18
Haiharankatu
Lähtöaika oli
22:49
4076
Vyöhyke B
B
Seuraava 23:19
Kaukajärvi
Lähtöaika oli
22:50
4078
Vyöhyke B
B
Seuraava 23:20