This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 94
94
Mäntylä
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kämmenniemen koulu
➔
Mäntylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kämmenniemen koulu
Lähtöaika oli
10:45
5299
Vyöhyke C
C
Paavola th
Lähtöaika oli
10:46
5336
Vyöhyke C
C
Kämmenniemi
Lähtöaika oli
10:47
5338
Vyöhyke C
C
Aunessilta
Lähtöaika oli
10:47
5340
Vyöhyke C
C
Koivuniemi
Lähtöaika oli
10:48
5342
Vyöhyke C
C
Kuusjärvi th
Lähtöaika oli
10:48
5344
Vyöhyke C
C
Ripojärvi
Lähtöaika oli
10:49
5346
Vyöhyke C
C
Ripovuoret
Lähtöaika oli
10:50
5348
Vyöhyke C
C
Taulaniemi th
Lähtöaika oli
10:50
5350
Vyöhyke C
C
Poukka
Lähtöaika oli
10:51
5352
Vyöhyke C
C
Toijakylä
Lähtöaika oli
10:52
5354
Vyöhyke C
C
Mäkelänmaa
Lähtöaika oli
10:52
5356
Vyöhyke C
C
Teiskola
Lähtöaika oli
10:53
5358
Vyöhyke C
C
Teisko kko th
Lähtöaika oli
10:54
5360
Vyöhyke C
C
Maisansalo
Lähtöaika oli
10:57
5362
Vyöhyke C
C
Maisansalo th
Lähtöaika oli
10:59
5364
Vyöhyke C
C
Torpparinsuo
Lähtöaika oli
11:00
5366
Vyöhyke C
C
Tuhkuri
Lähtöaika oli
11:01
5368
Vyöhyke C
C
Uusi-Koverontie
Lähtöaika oli
11:03
5370
Vyöhyke C
C
Terveystalo
Lähtöaika oli
11:04
5372
Vyöhyke C
C
Terälahti
Lähtöaika oli
11:05
5374
Vyöhyke C
C
Terämaa
Lähtöaika oli
11:05
5376
Vyöhyke C
C
Etelä
Lähtöaika oli
11:07
5378
Vyöhyke C
C
Eteläpohja
Lähtöaika oli
11:08
5380
Vyöhyke C
C
Velaatta
Lähtöaika oli
11:09
5382
Vyöhyke C
C
Salmensilta
Lähtöaika oli
11:09
5384
Vyöhyke C
C
Lahdenmäki
Lähtöaika oli
11:10
5568
Vyöhyke C
C
Särkänperä
Lähtöaika oli
11:11
5386
Vyöhyke C
C
Ilvesjoki
Lähtöaika oli
11:11
5388
Vyöhyke C
C
Murole th
Lähtöaika oli
11:13
5390
Vyöhyke C
C
Kaanaa
Lähtöaika oli
11:13
5392
Vyöhyke C
C
Mäntylä
Lähtöaika oli
11:15
5394
Vyöhyke C
C