This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 94
94
Mäntylä
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kämmenniemen koulu
➔
Mäntylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kämmenniemen koulu
Lähtöaika oli
05:50
5299
Vyöhyke C
C
Paavola th
Lähtöaika oli
05:51
5336
Vyöhyke C
C
Kämmenniemi
Lähtöaika oli
05:52
5338
Vyöhyke C
C
Aunessilta
Lähtöaika oli
05:52
5340
Vyöhyke C
C
Koivuniemi
Lähtöaika oli
05:53
5342
Vyöhyke C
C
Kuusjärvi th
Lähtöaika oli
05:53
5344
Vyöhyke C
C
Ripojärvi
Lähtöaika oli
05:54
5346
Vyöhyke C
C
Ripovuoret
Lähtöaika oli
05:54
5348
Vyöhyke C
C
Taulaniemi th
Lähtöaika oli
05:55
5350
Vyöhyke C
C
Poukka
Lähtöaika oli
05:56
5352
Vyöhyke C
C
Toijakylä
Lähtöaika oli
05:56
5354
Vyöhyke C
C
Mäkelänmaa
Lähtöaika oli
05:57
5356
Vyöhyke C
C
Teiskola
Lähtöaika oli
05:57
5358
Vyöhyke C
C
Teisko kko th
Lähtöaika oli
05:58
5360
Vyöhyke C
C
Maisansalo
Lähtöaika oli
06:01
5362
Vyöhyke C
C
Maisansalo th
Lähtöaika oli
06:03
5364
Vyöhyke C
C
Torpparinsuo
Lähtöaika oli
06:04
5366
Vyöhyke C
C
Tuhkuri
Lähtöaika oli
06:05
5368
Vyöhyke C
C
Uusi-Koverontie
Lähtöaika oli
06:07
5370
Vyöhyke C
C
Terveystalo
Lähtöaika oli
06:08
5372
Vyöhyke C
C
Terälahti
Lähtöaika oli
06:09
5374
Vyöhyke C
C
Terämaa
Lähtöaika oli
06:09
5376
Vyöhyke C
C
Etelä
Lähtöaika oli
06:11
5378
Vyöhyke C
C
Eteläpohja
Lähtöaika oli
06:12
5380
Vyöhyke C
C
Velaatta
Lähtöaika oli
06:12
5382
Vyöhyke C
C
Salmensilta
Lähtöaika oli
06:13
5384
Vyöhyke C
C
Lahdenmäki
Lähtöaika oli
06:13
5568
Vyöhyke C
C
Särkänperä
Lähtöaika oli
06:14
5386
Vyöhyke C
C
Ilvesjoki
Lähtöaika oli
06:15
5388
Vyöhyke C
C
Murole th
Lähtöaika oli
06:16
5390
Vyöhyke C
C
Kaanaa
Lähtöaika oli
06:16
5392
Vyöhyke C
C
Mäntylä
Lähtöaika oli
06:18
5394
Vyöhyke C
C