This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 93
93
Mäntylä
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kämmenniemen koulu
➔
Mäntylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kämmenniemen koulu
Lähtöaika oli
09:35
5299
Vyöhyke C
C
Paavola th
Lähtöaika oli
09:36
5336
Vyöhyke C
C
Kämmenniemi
Lähtöaika oli
09:37
5338
Vyöhyke C
C
Aunessilta
Lähtöaika oli
09:37
5340
Vyöhyke C
C
Koivuniemi
Lähtöaika oli
09:38
5342
Vyöhyke C
C
Kuusjärvi th
Lähtöaika oli
09:38
5344
Vyöhyke C
C
Ripojärvi
Lähtöaika oli
09:39
5346
Vyöhyke C
C
Ripovuoret
Lähtöaika oli
09:39
5348
Vyöhyke C
C
Taulaniemi th
Lähtöaika oli
09:40
5350
Vyöhyke C
C
Poukka
Lähtöaika oli
09:41
5352
Vyöhyke C
C
Toijakylä
Lähtöaika oli
09:41
5354
Vyöhyke C
C
Mäkelänmaa
Lähtöaika oli
09:42
5356
Vyöhyke C
C
Teiskola
Lähtöaika oli
09:43
5358
Vyöhyke C
C
Teisko kko th
Lähtöaika oli
09:44
5600
Vyöhyke C
C
Vuorimäentie
Lähtöaika oli
09:44
5584
Vyöhyke C
C
Teiskon kirkko
Lähtöaika oli
09:45
5396
Vyöhyke C
C
Koveronsalmentie
Lähtöaika oli
09:45
5582
Vyöhyke C
C
Vähä-Koverontie
Lähtöaika oli
09:45
5580
Vyöhyke C
C
Järvenniementie
Lähtöaika oli
09:48
5578
Vyöhyke C
C
Purnulammintie
Lähtöaika oli
09:49
5576
Vyöhyke C
C
Viipperänmäentie
Lähtöaika oli
09:51
5574
Vyöhyke C
C
Petääjärventie
Lähtöaika oli
09:52
5572
Vyöhyke C
C
Keinukalliontie
Lähtöaika oli
09:54
5570
Vyöhyke C
C
Terälahti
Lähtöaika oli
09:57
5374
Vyöhyke C
C
Terämaa
Lähtöaika oli
09:57
5376
Vyöhyke C
C
Etelä
Lähtöaika oli
09:59
5378
Vyöhyke C
C
Eteläpohja
Lähtöaika oli
10:00
5380
Vyöhyke C
C
Velaatta
Lähtöaika oli
10:01
5382
Vyöhyke C
C
Salmensilta
Lähtöaika oli
10:01
5384
Vyöhyke C
C
Lahdenmäki
Lähtöaika oli
10:02
5568
Vyöhyke C
C
Särkänperä
Lähtöaika oli
10:03
5386
Vyöhyke C
C
Ilvesjoki
Lähtöaika oli
10:03
5388
Vyöhyke C
C
Murole th
Lähtöaika oli
10:05
5390
Vyöhyke C
C
Kaanaa
Lähtöaika oli
10:05
5392
Vyöhyke C
C
Mäntylä
Lähtöaika oli
10:07
5394
Vyöhyke C
C