This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 93
93
Mäntylä
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kämmenniemen koulu
➔
Mäntylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kämmenniemen koulu
Lähtöaika oli
13:15
5299
Vyöhyke C
C
Paavola th
Lähtöaika oli
13:16
5336
Vyöhyke C
C
Kämmenniemi
Lähtöaika oli
13:17
5338
Vyöhyke C
C
Aunessilta
Lähtöaika oli
13:17
5340
Vyöhyke C
C
Koivuniemi
Lähtöaika oli
13:18
5342
Vyöhyke C
C
Kuusjärvi th
Lähtöaika oli
13:18
5344
Vyöhyke C
C
Ripojärvi
Lähtöaika oli
13:19
5346
Vyöhyke C
C
Ripovuoret
Lähtöaika oli
13:19
5348
Vyöhyke C
C
Taulaniemi th
Lähtöaika oli
13:20
5350
Vyöhyke C
C
Poukka
Lähtöaika oli
13:21
5352
Vyöhyke C
C
Toijakylä
Lähtöaika oli
13:21
5354
Vyöhyke C
C
Mäkelänmaa
Lähtöaika oli
13:22
5356
Vyöhyke C
C
Teiskola
Lähtöaika oli
13:23
5358
Vyöhyke C
C
Teisko kko th
Lähtöaika oli
13:24
5600
Vyöhyke C
C
Vuorimäentie
Lähtöaika oli
13:24
5584
Vyöhyke C
C
Teiskon kirkko
Lähtöaika oli
13:25
5396
Vyöhyke C
C
Koveronsalmentie
Lähtöaika oli
13:25
5582
Vyöhyke C
C
Vähä-Koverontie
Lähtöaika oli
13:25
5580
Vyöhyke C
C
Järvenniementie
Lähtöaika oli
13:28
5578
Vyöhyke C
C
Purnulammintie
Lähtöaika oli
13:29
5576
Vyöhyke C
C
Viipperänmäentie
Lähtöaika oli
13:31
5574
Vyöhyke C
C
Petääjärventie
Lähtöaika oli
13:32
5572
Vyöhyke C
C
Keinukalliontie
Lähtöaika oli
13:34
5570
Vyöhyke C
C
Terälahti
Lähtöaika oli
13:37
5374
Vyöhyke C
C
Terämaa
Lähtöaika oli
13:37
5376
Vyöhyke C
C
Etelä
Lähtöaika oli
13:39
5378
Vyöhyke C
C
Eteläpohja
Lähtöaika oli
13:40
5380
Vyöhyke C
C
Velaatta
Lähtöaika oli
13:41
5382
Vyöhyke C
C
Salmensilta
Lähtöaika oli
13:41
5384
Vyöhyke C
C
Lahdenmäki
Lähtöaika oli
13:42
5568
Vyöhyke C
C
Särkänperä
Lähtöaika oli
13:43
5386
Vyöhyke C
C
Ilvesjoki
Lähtöaika oli
13:43
5388
Vyöhyke C
C
Murole th
Lähtöaika oli
13:45
5390
Vyöhyke C
C
Kaanaa
Lähtöaika oli
13:45
5392
Vyöhyke C
C
Mäntylä
Lähtöaika oli
13:47
5394
Vyöhyke C
C