This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 92
92
Sorila
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kämmenniemen koulu
➔
Sorila
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kämmenniemen koulu
Lähtöaika oli
10:12
5299
Vyöhyke C
C
Paavola th
Lähtöaika oli
10:13
5336
Vyöhyke C
C
Kämmenniemi
Lähtöaika oli
10:14
5338
Vyöhyke C
C
Mutikonlahti
Lähtöaika oli
10:15
5333
Vyöhyke C
C
Salama
Lähtöaika oli
10:16
5331
Vyöhyke C
C
Värmälä
Lähtöaika oli
10:17
5329
Vyöhyke C
C
Iso-Kartano
Lähtöaika oli
10:18
5564
Vyöhyke C
C
Pirilä
Lähtöaika oli
10:19
5562
Vyöhyke C
C
Ylä-Pirilä
Lähtöaika oli
10:20
5560
Vyöhyke C
C
Loppi
Lähtöaika oli
10:21
5558
Vyöhyke C
C
Vattula
Lähtöaika oli
10:21
5556
Vyöhyke C
C
Vähäsilta
Lähtöaika oli
10:22
5554
Vyöhyke C
C
Tiinukorpi
Lähtöaika oli
10:23
5552
Vyöhyke C
C
Ala-Pärri
Lähtöaika oli
10:23
5550
Vyöhyke C
C
Pyykkirannantie
Lähtöaika oli
10:24
5548
Vyöhyke C
C
Lahdentausta
Lähtöaika oli
10:25
5546
Vyöhyke C
C
Kurjentie
Lähtöaika oli
10:25
5544
Vyöhyke C
C
Sisaruspohja
Lähtöaika oli
10:26
5542
Vyöhyke C
C
Syväjärvi th
Lähtöaika oli
10:26
5540
Vyöhyke C
C
Riuttanmäki
Lähtöaika oli
10:27
5538
Vyöhyke C
C
Mattilansuo
Lähtöaika oli
10:28
5536
Vyöhyke C
C
Vierukallio
Lähtöaika oli
10:29
5534
Vyöhyke C
C
Kuorejärvi
Lähtöaika oli
10:30
5532
Vyöhyke C
C
Rajakorpi
Lähtöaika oli
10:31
5530
Vyöhyke C
C
Paarla
Lähtöaika oli
10:32
5528
Vyöhyke C
C
Kaakkolammi
Lähtöaika oli
10:32
5520
Vyöhyke C
C
Viitapohja
Lähtöaika oli
10:35
5524
Vyöhyke C
C
Punapohja
Lähtöaika oli
10:41
5512
Vyöhyke C
C
Pulesjärvi
Lähtöaika oli
10:43
5510
Vyöhyke C
C
Peuranta
Lähtöaika oli
10:50
5506
Vyöhyke C
C
Kintulammi
Lähtöaika oli
10:51
5566
Vyöhyke B
B
Palonkylä th
Lähtöaika oli
10:51
5504
Vyöhyke B
B
Hinkkala
Lähtöaika oli
10:52
5502
Vyöhyke B
B
Marttila
Lähtöaika oli
10:53
5500
Vyöhyke B
B
Sorilan koulu A
Lähtöaika oli
10:54
5221
Vyöhyke B
B