This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 92
92
Sorila
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kämmenniemen koulu
➔
Sorila
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kämmenniemen koulu
Lähtöaika oli
12:15
5299
Vyöhyke C
C
Paavola th
Lähtöaika oli
12:16
5336
Vyöhyke C
C
Kämmenniemi
Lähtöaika oli
12:17
5338
Vyöhyke C
C
Mutikonlahti
Lähtöaika oli
12:18
5333
Vyöhyke C
C
Salama
Lähtöaika oli
12:19
5331
Vyöhyke C
C
Värmälä
Lähtöaika oli
12:20
5329
Vyöhyke C
C
Iso-Kartano
Lähtöaika oli
12:21
5564
Vyöhyke C
C
Pirilä
Lähtöaika oli
12:22
5562
Vyöhyke C
C
Ylä-Pirilä
Lähtöaika oli
12:23
5560
Vyöhyke C
C
Loppi
Lähtöaika oli
12:24
5558
Vyöhyke C
C
Vattula
Lähtöaika oli
12:24
5556
Vyöhyke C
C
Vähäsilta
Lähtöaika oli
12:25
5554
Vyöhyke C
C
Tiinukorpi
Lähtöaika oli
12:26
5552
Vyöhyke C
C
Ala-Pärri
Lähtöaika oli
12:26
5550
Vyöhyke C
C
Pyykkirannantie
Lähtöaika oli
12:27
5548
Vyöhyke C
C
Lahdentausta
Lähtöaika oli
12:28
5546
Vyöhyke C
C
Kurjentie
Lähtöaika oli
12:28
5544
Vyöhyke C
C
Sisaruspohja
Lähtöaika oli
12:29
5542
Vyöhyke C
C
Syväjärvi th
Lähtöaika oli
12:29
5540
Vyöhyke C
C
Riuttanmäki
Lähtöaika oli
12:30
5538
Vyöhyke C
C
Mattilansuo
Lähtöaika oli
12:31
5536
Vyöhyke C
C
Vierukallio
Lähtöaika oli
12:32
5534
Vyöhyke C
C
Kuorejärvi
Lähtöaika oli
12:33
5532
Vyöhyke C
C
Rajakorpi
Lähtöaika oli
12:34
5530
Vyöhyke C
C
Paarla
Lähtöaika oli
12:35
5528
Vyöhyke C
C
Kaakkolammi
Lähtöaika oli
12:35
5520
Vyöhyke C
C
Viitapohja
Lähtöaika oli
12:38
5524
Vyöhyke C
C
Punapohja
Lähtöaika oli
12:44
5512
Vyöhyke C
C
Pulesjärvi
Lähtöaika oli
12:46
5510
Vyöhyke C
C
Peuranta
Lähtöaika oli
12:54
5506
Vyöhyke C
C
Kintulammi
Lähtöaika oli
12:55
5566
Vyöhyke B
B
Palonkylä th
Lähtöaika oli
12:55
5504
Vyöhyke B
B
Hinkkala
Lähtöaika oli
12:56
5502
Vyöhyke B
B
Marttila
Lähtöaika oli
12:57
5500
Vyöhyke B
B
Sorilan koulu A
Lähtöaika oli
12:58
5221
Vyöhyke B
B