This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 90
90
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kämmenniemi
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kämmenniemi
Lähtöaika oli
15:50
5339
Vyöhyke C
C
Paavola th
Lähtöaika oli
15:50
5337
Vyöhyke C
C
Mikkolanniemi
Lähtöaika oli
15:50
5335
Vyöhyke C
C
Mutikonlahti
Lähtöaika oli
15:51
5333
Vyöhyke C
C
Salama
Lähtöaika oli
15:51
5331
Vyöhyke C
C
Värmälä
Lähtöaika oli
15:52
5329
Vyöhyke C
C
Iso-Kartano
Lähtöaika oli
15:53
5327
Vyöhyke C
C
Nuorajärvi
Lähtöaika oli
15:54
5325
Vyöhyke C
C
Kolunkylä
Lähtöaika oli
15:55
5321
Vyöhyke C
C
Kannisto
Lähtöaika oli
15:55
5319
Vyöhyke C
C
Nokiniitty
Lähtöaika oli
15:56
5317
Vyöhyke C
C
Urponmaa
Lähtöaika oli
15:56
5315
Vyöhyke C
C
Eerola
Lähtöaika oli
15:57
5313
Vyöhyke C
C
Vääräjärvi
Lähtöaika oli
15:58
5311
Vyöhyke C
C
Vähäranta
Lähtöaika oli
15:59
5309
Vyöhyke B
B
Eerolansuora th
Lähtöaika oli
16:01
5305
Vyöhyke B
B
Kiviojantie
Lähtöaika oli
16:03
5303
Vyöhyke B
B
Sorilan koulu E
Lähtöaika oli
16:03
5301
Vyöhyke B
B
Sorila
Lähtöaika oli
16:04
5217
Vyöhyke B
B
Sorilanjoenahde
Lähtöaika oli
16:05
5215
Vyöhyke B
B
Heinontie
Lähtöaika oli
16:06
5213
Vyöhyke B
B
Nurmi
Lähtöaika oli
16:07
5211
Vyöhyke B
B
Vastarannankatu
Lähtöaika oli
16:08
5209
Vyöhyke B
B
Lennosto
Lähtöaika oli
16:09
5207
Vyöhyke B
B
Olkahinen
Lähtöaika oli
16:10
5205
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 145
Lähtöaika oli
16:11
5201
Vyöhyke B
B
Kolmala
Lähtöaika oli
16:11
5203
Vyöhyke B
B
Kumpula
Lähtöaika oli
16:12
5095
Vyöhyke B
B
Ahola
Lähtöaika oli
16:13
5093
Vyöhyke B
B
Nikinväylä
Lähtöaika oli
16:13
5091
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 95
Lähtöaika oli
16:14
5131
Vyöhyke B
B
Atanväylä
Lähtöaika oli
16:15
5089
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 75
Lähtöaika oli
16:15
5087
Vyöhyke B
B
Atanpuisto
Lähtöaika oli
16:16
5085
Vyöhyke B
B
Linnainmaa B
Lähtöaika oli
16:17
5124
Vyöhyke B
B
Niihamankatu P
Lähtöaika oli
16:18
5119
Vyöhyke A
A
Teiskontie 61
Lähtöaika oli
16:19
5117
Vyöhyke A
A
Tenniskeskus
Lähtöaika oli
16:21
5043
Vyöhyke A
A
Ali-Huikkaantie
Lähtöaika oli
16:22
5041
Vyöhyke A
A
Hoitokoti
Lähtöaika oli
16:23
5039
Vyöhyke A
A
TAYS C
Lähtöaika oli
16:24
5007
Vyöhyke A
A
TAMK
Lähtöaika oli
16:25
5005
Vyöhyke A
A
Hippos C
Lähtöaika oli
16:26
5003
Vyöhyke A
A
Sammonaukio C
Lähtöaika oli
16:28
5149
Vyöhyke A
A
Sorsapuisto
Lähtöaika oli
16:29
0511
Vyöhyke A
A
Rautatieasema C
Lähtöaika oli
16:31
0505
Vyöhyke A
A
Keskustori K
Lähtöaika oli
16:33
0005
Vyöhyke A
A