This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 9
9
Annala
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Annala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
14:50
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
14:50
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
14:51
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
14:53
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
14:55
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
14:55
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
14:56
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
14:58
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
14:59
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
15:03
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
15:05
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
15:08
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
15:09
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
15:10
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
15:12
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
15:14
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
15:15
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
15:18
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
15:18
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
15:19
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
15:19
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
15:20
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
15:20
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
15:22
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
15:22
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
15:23
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
15:23
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
15:24
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
15:25
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
15:26
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
15:27
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
15:27
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
15:28
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
15:29
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
15:30
4036
Vyöhyke B
B
Annalankatu 7
Lähtöaika oli
15:32
4092
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 14
Lähtöaika oli
15:33
4044
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 22
Lähtöaika oli
15:33
4042
Vyöhyke B
B
Ojavainionkatu 4
Lähtöaika oli
15:34
4040
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
15:34
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
15:35
4082
Vyöhyke B
B
Maustekatu
Lähtöaika oli
15:36
4104
Vyöhyke B
B
Annala
Lähtöaika oli
15:38
4045
Vyöhyke B
B