This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 9
9
Annala
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Annala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
09:50
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
09:50
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
09:51
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
09:53
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
09:54
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
09:55
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
09:55
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
09:57
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
09:58
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
10:03
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
10:04
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
10:08
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
10:10
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
10:11
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
10:14
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
10:16
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
10:16
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
10:17
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
10:17
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
10:18
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
10:18
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
10:19
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
10:19
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
10:21
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
10:21
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
10:22
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
10:22
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
10:23
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
10:24
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
10:25
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
10:26
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
10:26
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
10:27
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
10:28
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
10:29
4036
Vyöhyke B
B
Annalankatu 7
Lähtöaika oli
10:30
4092
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 14
Lähtöaika oli
10:31
4044
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 22
Lähtöaika oli
10:32
4042
Vyöhyke B
B
Ojavainionkatu 4
Lähtöaika oli
10:32
4040
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
10:32
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
10:33
4082
Vyöhyke B
B
Maustekatu
Lähtöaika oli
10:34
4104
Vyöhyke B
B
Annala
Lähtöaika oli
10:36
4045
Vyöhyke B
B