This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 9
9
Annala
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Annala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
07:10
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
07:10
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
07:11
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
07:13
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
07:14
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
07:15
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
07:15
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
07:17
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
07:18
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
07:23
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
07:24
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
07:27
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
07:29
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
07:30
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
07:32
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
07:34
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
07:35
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
07:37
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
07:37
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
07:38
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
07:38
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
07:39
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
07:39
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
07:41
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
07:41
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
07:42
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
07:42
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
07:43
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
07:44
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
07:45
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
07:46
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
07:46
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
07:47
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
07:48
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
07:49
4036
Vyöhyke B
B
Annalankatu 7
Lähtöaika oli
07:50
4092
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 14
Lähtöaika oli
07:51
4044
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 22
Lähtöaika oli
07:52
4042
Vyöhyke B
B
Ojavainionkatu 4
Lähtöaika oli
07:52
4040
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
07:52
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
07:53
4082
Vyöhyke B
B
Maustekatu
Lähtöaika oli
07:54
4104
Vyöhyke B
B
Annala
Lähtöaika oli
07:56
4045
Vyöhyke B
B