This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 9
9
Annala
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Annala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
14:37
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
14:37
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
14:38
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
14:40
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
14:42
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
14:42
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
14:43
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
14:45
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
14:46
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
14:51
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
14:53
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
14:56
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
14:58
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
14:59
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
15:01
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
15:03
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
15:05
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
15:08
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
15:09
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
15:09
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
15:10
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
15:10
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
15:11
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
15:13
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
15:13
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
15:14
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
15:15
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
15:15
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
15:17
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
15:18
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
15:19
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
15:19
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
15:20
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
15:21
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
15:22
4036
Vyöhyke B
B
Annalankatu 7
Lähtöaika oli
15:24
4092
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 14
Lähtöaika oli
15:25
4044
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 22
Lähtöaika oli
15:25
4042
Vyöhyke B
B
Ojavainionkatu 4
Lähtöaika oli
15:26
4040
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
15:26
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
15:27
4082
Vyöhyke B
B
Maustekatu
Lähtöaika oli
15:28
4104
Vyöhyke B
B
Annala
Lähtöaika oli
15:30
4045
Vyöhyke B
B