This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 9
9
Annala
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Annala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
13:22
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
13:22
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
13:23
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
13:25
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
13:27
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
13:27
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
13:28
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
13:30
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
13:31
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
13:36
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
13:38
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
13:41
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
13:43
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
13:44
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
13:46
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
13:48
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
13:50
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
13:54
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
13:55
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
13:55
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
13:56
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
13:56
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
13:57
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
13:59
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
14:00
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
14:00
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
14:01
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
14:02
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
14:04
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
14:04
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
14:06
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
14:07
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
14:07
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
14:08
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
14:10
4036
Vyöhyke B
B
Annalankatu 7
Lähtöaika oli
14:11
4092
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 14
Lähtöaika oli
14:12
4044
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 22
Lähtöaika oli
14:13
4042
Vyöhyke B
B
Ojavainionkatu 4
Lähtöaika oli
14:13
4040
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
14:14
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
14:15
4082
Vyöhyke B
B
Maustekatu
Lähtöaika oli
14:16
4104
Vyöhyke B
B
Annala
Lähtöaika oli
14:18
4045
Vyöhyke B
B