This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 9
9
Annala
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Annala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
08:00
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
08:00
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
08:01
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
08:03
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
08:05
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
08:05
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
08:06
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
08:08
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
08:09
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
08:13
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
08:16
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
08:19
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
08:21
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
08:22
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
08:24
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
08:26
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
08:28
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
08:31
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
08:32
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
08:32
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
08:33
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
08:33
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
08:34
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
08:36
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
08:36
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
08:37
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
08:38
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
08:38
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
08:40
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
08:41
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
08:42
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
08:42
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
08:43
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
08:44
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
08:45
4036
Vyöhyke B
B
Annalankatu 7
Lähtöaika oli
08:47
4092
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 14
Lähtöaika oli
08:48
4044
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu 22
Lähtöaika oli
08:48
4042
Vyöhyke B
B
Ojavainionkatu 4
Lähtöaika oli
08:49
4040
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
08:49
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
08:50
4082
Vyöhyke B
B
Maustekatu
Lähtöaika oli
08:51
4104
Vyöhyke B
B
Annala
Lähtöaika oli
08:53
4045
Vyöhyke B
B