This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 9
9
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Annala
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Annala
Lähtöaika oli
19:35
4045
Vyöhyke B
B
Maustekatu
Lähtöaika oli
19:35
4099
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
19:36
4087
Vyöhyke B
B
Ojavainionkatu 5
Lähtöaika oli
19:37
4041
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu
Lähtöaika oli
19:38
4043
Vyöhyke B
B
Alasenkatu
Lähtöaika oli
19:38
4039
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
19:39
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
19:40
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
19:42
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
19:42
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
19:43
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
19:44
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
19:44
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
19:45
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
19:46
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
19:47
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
19:47
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
19:48
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
19:49
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
19:50
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
19:50
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
19:51
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
19:51
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
19:53
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
19:54
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
19:57
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
19:57
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
19:59
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
20:00
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
20:01
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
20:03
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
20:06
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
20:07
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
20:10
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
20:11
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
20:11
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
20:12
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
20:13
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
20:14
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
20:15
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
20:16
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
20:18
1028
Vyöhyke B
B