This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 9
9
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Annala
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Annala
Lähtöaika oli
05:50
4045
Vyöhyke B
B
Maustekatu
Lähtöaika oli
05:50
4099
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
05:51
4087
Vyöhyke B
B
Ojavainionkatu 5
Lähtöaika oli
05:53
4041
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu
Lähtöaika oli
05:54
4043
Vyöhyke B
B
Alasenkatu
Lähtöaika oli
05:54
4039
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
05:55
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
05:57
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
05:58
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
05:59
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
06:00
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
06:01
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
06:02
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
06:02
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
06:04
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
06:04
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
06:05
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
06:06
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
06:07
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
06:08
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
06:09
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
06:09
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
06:10
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
06:12
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
06:15
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
06:20
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
06:20
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
06:21
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
06:22
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
06:23
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
06:24
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
06:26
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
06:28
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
06:31
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
06:32
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
06:32
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
06:33
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
06:34
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
06:35
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
06:36
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
06:37
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
06:39
1028
Vyöhyke B
B