This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 9
9
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Annala
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Annala
Lähtöaika oli
10:10
4045
Vyöhyke B
B
Maustekatu
Lähtöaika oli
10:10
4099
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
10:12
4087
Vyöhyke B
B
Ojavainionkatu 5
Lähtöaika oli
10:13
4041
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu
Lähtöaika oli
10:14
4043
Vyöhyke B
B
Alasenkatu
Lähtöaika oli
10:15
4039
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
10:16
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
10:17
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
10:19
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
10:20
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
10:21
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
10:22
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
10:23
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
10:23
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
10:25
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
10:25
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
10:26
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
10:27
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
10:28
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
10:29
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
10:30
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
10:30
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
10:31
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
10:33
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
10:36
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
10:40
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
10:40
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
10:41
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
10:42
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
10:43
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
10:45
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
10:47
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
10:49
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
10:52
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
10:53
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
10:53
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
10:54
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
10:55
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
10:56
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
10:57
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
10:58
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
11:00
1028
Vyöhyke B
B