This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 9
9
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Annala
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Annala
Lähtöaika oli
14:18
4045
Vyöhyke B
B
Maustekatu
Lähtöaika oli
14:18
4099
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
14:20
4087
Vyöhyke B
B
Ojavainionkatu 5
Lähtöaika oli
14:21
4041
Vyöhyke B
B
Hikivuorenkatu
Lähtöaika oli
14:22
4043
Vyöhyke B
B
Alasenkatu
Lähtöaika oli
14:23
4039
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
14:24
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
14:25
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
14:27
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
14:28
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
14:29
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
14:30
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
14:31
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
14:31
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
14:33
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
14:33
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
14:34
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
14:35
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
14:36
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
14:38
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
14:38
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
14:39
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
14:40
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
14:42
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
14:45
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
14:50
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
14:50
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
14:52
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
14:53
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
14:55
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
14:57
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
15:00
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
15:02
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
15:05
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
15:06
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
15:06
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
15:07
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
15:08
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
15:09
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
15:10
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
15:11
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
15:13
1028
Vyöhyke B
B