This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 86
86
Ylöjärvi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Siivikkalantie
➔
Ylöjärvi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Siivikkalantie
Lähtöaika oli
06:30
1211
Vyöhyke B
B
Siivikkalan koulu
Lähtöaika oli
06:31
1209
Vyöhyke B
B
Lamminsyrjäntie
Lähtöaika oli
06:32
1207
Vyöhyke B
B
Vasamantie
Lähtöaika oli
06:33
1205
Vyöhyke B
B
Leppästentie
Lähtöaika oli
06:33
1203
Vyöhyke B
B
Nuoralahti
Lähtöaika oli
06:34
1201
Vyöhyke B
B
Pohtola
Lähtöaika oli
06:34
1043
Vyöhyke B
B
Papusenkatu
Lähtöaika oli
06:35
1041
Vyöhyke B
B
Listakatu
Lähtöaika oli
06:36
1039
Vyöhyke B
B
Parrukatu
Lähtöaika oli
06:36
1037
Vyöhyke B
B
Pohtolankatu 41
Lähtöaika oli
06:37
1031
Vyöhyke B
B
Pohtolankatu 25
Lähtöaika oli
06:37
1029
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
06:38
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
06:39
1017
Vyöhyke B
B
Lielahtikeskus B
Lähtöaika oli
06:40
1450
Vyöhyke B
B
Turvesuonkatu 10
Lähtöaika oli
06:42
1643
Vyöhyke B
B
Ylöjärventie
Lähtöaika oli
06:46
1822
Vyöhyke B
B
Suonsivunkatu
Lähtöaika oli
06:47
1654
Vyöhyke B
B
Ylöjärventie 22
Lähtöaika oli
06:47
1656
Vyöhyke B
B
Ylöjärventie 36
Lähtöaika oli
06:47
1658
Vyöhyke B
B
Vuorentaustantie 10
Lähtöaika oli
06:48
1660
Vyöhyke B
B
Vuorentaustantie 28
Lähtöaika oli
06:48
1680
Vyöhyke B
B
Palstatie
Lähtöaika oli
06:48
6000
Vyöhyke B
B
Polvitie
Lähtöaika oli
06:49
6030
Vyöhyke B
B
Taksvärkintie
Lähtöaika oli
06:50
6034
Vyöhyke B
B
Teivontie
Lähtöaika oli
06:50
6036
Vyöhyke B
B
Pohjanpolku
Lähtöaika oli
06:51
6014
Vyöhyke B
B
Harjutie
Lähtöaika oli
06:52
6016
Vyöhyke B
B
Tornitie
Lähtöaika oli
06:52
6018
Vyöhyke B
B
Erkontie
Lähtöaika oli
06:54
6020
Vyöhyke B
B
Ylöjärvi C
Lähtöaika oli
06:55
6101
Vyöhyke B
B