This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 84
84
Takamaa
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Ylöjärvi C
➔
Takamaa
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Ylöjärvi C
Lähtöaika oli
12:15
6101
Vyöhyke B
B
Asemantie
Lähtöaika oli
12:18
6110
Vyöhyke B
B
Kirjasto
Lähtöaika oli
12:19
6112
Vyöhyke C
C
Lähdevainiontie
Lähtöaika oli
12:20
6114
Vyöhyke C
C
Moisio
Lähtöaika oli
12:22
6116
Vyöhyke C
C
Kauraslaaksontie
Lähtöaika oli
12:22
6118
Vyöhyke C
C
Siironmaantie
Lähtöaika oli
12:23
6202
Vyöhyke C
C
Takamaantie
Lähtöaika oli
12:23
6204
Vyöhyke C
C
Lukukorventie th
Lähtöaika oli
12:24
6206
Vyöhyke C
C
Viisajärvi
Lähtöaika oli
12:25
6208
Vyöhyke C
C
Pajulanraitti
Lähtöaika oli
12:26
6220
Vyöhyke C
C
Vastamäentie länt. th
Lähtöaika oli
12:27
6222
Vyöhyke C
C
Röhkö
Lähtöaika oli
12:27
6226
Vyöhyke C
C
Raiskio
Lähtöaika oli
12:29
6228
Vyöhyke C
C
Takamaan koulu
Lähtöaika oli
12:30
6230
Vyöhyke C
C
Hakalantie
Lähtöaika oli
12:30
6232
Vyöhyke C
C
Kivijärventie
Lähtöaika oli
12:31
6234
Vyöhyke C
C
Lakialan Portti
Lähtöaika oli
12:34
6243
Vyöhyke C
C