This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 84
84
Takamaa
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Ylöjärvi C
➔
Takamaa
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Ylöjärvi C
Lähtöaika oli
03:20
6101
Vyöhyke B
B
Asemantie
Lähtöaika oli
03:22
6110
Vyöhyke B
B
Kirjasto
Lähtöaika oli
03:23
6112
Vyöhyke C
C
Lähdevainiontie
Lähtöaika oli
03:24
6114
Vyöhyke C
C
Moisio
Lähtöaika oli
03:26
6116
Vyöhyke C
C
Kauraslaaksontie
Lähtöaika oli
03:26
6118
Vyöhyke C
C
Siironmaantie
Lähtöaika oli
03:26
6202
Vyöhyke C
C
Takamaantie
Lähtöaika oli
03:27
6204
Vyöhyke C
C
Lukukorventie th
Lähtöaika oli
03:28
6206
Vyöhyke C
C
Viisajärvi
Lähtöaika oli
03:28
6208
Vyöhyke C
C
Pajulanraitti
Lähtöaika oli
03:29
6220
Vyöhyke C
C
Vastamäentie länt. th
Lähtöaika oli
03:30
6222
Vyöhyke C
C
Röhkö
Lähtöaika oli
03:31
6226
Vyöhyke C
C
Raiskio
Lähtöaika oli
03:32
6228
Vyöhyke C
C
Takamaan koulu
Lähtöaika oli
03:33
6230
Vyöhyke C
C
Hakalantie
Lähtöaika oli
03:33
6232
Vyöhyke C
C
Kivijärventie
Lähtöaika oli
03:34
6234
Vyöhyke C
C
Lakialan Portti
Lähtöaika oli
03:37
6243
Vyöhyke C
C