This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 80c
80C
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Metsäkylä
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Metsäkylä
Lähtöaika oli
15:55
6164
Vyöhyke C
C
Hiekkamaantie
Lähtöaika oli
15:55
6161
Vyöhyke C
C
Metsäkylän koulu
Lähtöaika oli
15:56
6159
Vyöhyke C
C
Taimitie
Lähtöaika oli
15:57
6157
Vyöhyke C
C
Paavonpolku
Lähtöaika oli
15:57
6155
Vyöhyke C
C
Ryöpäkäntie
Lähtöaika oli
15:58
6153
Vyöhyke C
C
Pehkutie
Lähtöaika oli
15:59
6151
Vyöhyke C
C
Saraheinäntie
Lähtöaika oli
16:00
6149
Vyöhyke C
C
Kolsopintie
Lähtöaika oli
16:01
6147
Vyöhyke C
C
Muovitie
Lähtöaika oli
16:02
6167
Vyöhyke C
C
Shell I
Lähtöaika oli
16:03
6165
Vyöhyke C
C
Liiketie
Lähtöaika oli
16:04
6145
Vyöhyke C
C
Kauppakeskus
Lähtöaika oli
16:05
6143
Vyöhyke C
C
Ylöjärven jäähalli
Lähtöaika oli
16:06
6141
Vyöhyke C
C
Urkonmäki E
Lähtöaika oli
16:08
6137
Vyöhyke C
C
Asemantie
Lähtöaika oli
16:10
6111
Vyöhyke B
B
Ylöjärvi A
Lähtöaika oli
16:12
6025
Vyöhyke B
B
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
16:12
6099
Vyöhyke B
B
Terätie
Lähtöaika oli
16:12
6097
Vyöhyke B
B
Mikkolantie
Lähtöaika oli
16:12
6095
Vyöhyke B
B
Keijärventie
Lähtöaika oli
16:12
6093
Vyöhyke B
B
Teivo
Lähtöaika oli
16:13
6051
Vyöhyke B
B
Vihattula
Lähtöaika oli
16:13
6041
Vyöhyke B
B
Lielahti th I
Lähtöaika oli
16:14
1079
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
16:15
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
16:21
1007
Vyöhyke A
A
Särkänniemi E
Lähtöaika oli
16:26
0057
Vyöhyke A
A
Kortelahdenkatu
Lähtöaika oli
16:27
9941
Vyöhyke A
A
Mustanlahdenkatu
Lähtöaika oli
16:29
0059
Vyöhyke A
A
Hämeenpuisto
Lähtöaika oli
16:29
0053
Vyöhyke A
A
Keskustori G
Lähtöaika oli
16:32
0002
Vyöhyke A
A