This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 80c
80C
Metsäkylä
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori G
➔
Metsäkylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori G
Lähtöaika oli
04:05
0002
Vyöhyke A
A
Hämeenpuisto
Lähtöaika oli
04:06
0066
Vyöhyke A
A
Näsinpuisto
Lähtöaika oli
04:07
0052
Vyöhyke A
A
Särkänniemi D
Lähtöaika oli
04:08
0056
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
04:10
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
04:11
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
04:14
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti th L
Lähtöaika oli
04:17
1078
Vyöhyke B
B
Vihattula
Lähtöaika oli
04:20
6040
Vyöhyke B
B
Keijärventie
Lähtöaika oli
04:24
6092
Vyöhyke B
B
Mikkolantie
Lähtöaika oli
04:25
6094
Vyöhyke B
B
Terätie
Lähtöaika oli
04:26
6096
Vyöhyke B
B
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
04:27
6098
Vyöhyke B
B
Ylöjärvi B
Lähtöaika oli
04:28
6100
Vyöhyke B
B
Asemantie 4
Lähtöaika oli
04:30
6139
Vyöhyke B
B
Urkonmäki P
Lähtöaika oli
04:31
6138
Vyöhyke C
C
Ylöjärven jäähalli
Lähtöaika oli
04:32
6140
Vyöhyke C
C
Kauppakeskus
Lähtöaika oli
04:33
6142
Vyöhyke C
C
Liiketie
Lähtöaika oli
04:34
6144
Vyöhyke C
C
Shell Ylöjärvi
Lähtöaika oli
04:35
6162
Vyöhyke C
C
Muovitie
Lähtöaika oli
04:37
6166
Vyöhyke C
C
Kolsopintie
Lähtöaika oli
04:38
6146
Vyöhyke C
C
Saraheinäntie
Lähtöaika oli
04:38
6148
Vyöhyke C
C
Pehkutie
Lähtöaika oli
04:39
6150
Vyöhyke C
C
Hietaniementie
Lähtöaika oli
04:40
6152
Vyöhyke C
C
Paavonpolku
Lähtöaika oli
04:41
6154
Vyöhyke C
C
Taimitie
Lähtöaika oli
04:41
6156
Vyöhyke C
C
Metsäkylän koulu
Lähtöaika oli
04:42
6158
Vyöhyke C
C
Hiekkamaantie
Lähtöaika oli
04:43
6160
Vyöhyke C
C
Metsäkylä
Lähtöaika oli
04:44
6164
Vyöhyke C
C