This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 80c
80C
Metsäkylä
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori G
➔
Metsäkylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori G
Lähtöaika oli
11:35
0002
Vyöhyke A
A
Hämeenpuisto
Lähtöaika oli
11:36
0066
Vyöhyke A
A
Näsinpuisto
Lähtöaika oli
11:37
0052
Vyöhyke A
A
Särkänniemi D
Lähtöaika oli
11:38
0056
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
11:40
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
11:42
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
11:46
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti th L
Lähtöaika oli
11:49
1078
Vyöhyke B
B
Vihattula
Lähtöaika oli
11:52
6040
Vyöhyke B
B
Keijärventie
Lähtöaika oli
11:56
6092
Vyöhyke B
B
Mikkolantie
Lähtöaika oli
11:58
6094
Vyöhyke B
B
Terätie
Lähtöaika oli
11:59
6096
Vyöhyke B
B
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
12:00
6098
Vyöhyke B
B
Ylöjärvi B
Lähtöaika oli
12:01
6100
Vyöhyke B
B
Asemantie 4
Lähtöaika oli
12:03
6139
Vyöhyke B
B
Urkonmäki P
Lähtöaika oli
12:04
6138
Vyöhyke C
C
Ylöjärven jäähalli
Lähtöaika oli
12:06
6140
Vyöhyke C
C
Kauppakeskus
Lähtöaika oli
12:07
6142
Vyöhyke C
C
Liiketie
Lähtöaika oli
12:07
6144
Vyöhyke C
C
Shell Ylöjärvi
Lähtöaika oli
12:09
6162
Vyöhyke C
C
Muovitie
Lähtöaika oli
12:10
6166
Vyöhyke C
C
Kolsopintie
Lähtöaika oli
12:11
6146
Vyöhyke C
C
Saraheinäntie
Lähtöaika oli
12:12
6148
Vyöhyke C
C
Pehkutie
Lähtöaika oli
12:13
6150
Vyöhyke C
C
Hietaniementie
Lähtöaika oli
12:14
6152
Vyöhyke C
C
Paavonpolku
Lähtöaika oli
12:15
6154
Vyöhyke C
C
Taimitie
Lähtöaika oli
12:15
6156
Vyöhyke C
C
Metsäkylän koulu
Lähtöaika oli
12:16
6158
Vyöhyke C
C
Hiekkamaantie
Lähtöaika oli
12:17
6160
Vyöhyke C
C
Metsäkylä
Lähtöaika oli
12:18
6164
Vyöhyke C
C