This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 80c
80C
Metsäkylä
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori G
➔
Metsäkylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori G
Lähtöaika oli
03:35
0002
Vyöhyke A
A
Hämeenpuisto
Lähtöaika oli
03:36
0066
Vyöhyke A
A
Näsinpuisto
Lähtöaika oli
03:37
0052
Vyöhyke A
A
Särkänniemi D
Lähtöaika oli
03:38
0056
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
03:40
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
03:41
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
03:44
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti th L
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
03:47
1078
Vyöhyke B
B
Vihattula
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
03:50
6040
Vyöhyke B
B
Keijärventie
Lähtöaika oli
03:54
6092
Vyöhyke B
B
Mikkolantie
Lähtöaika oli
03:55
6094
Vyöhyke B
B
Terätie
Lähtöaika oli
03:56
6096
Vyöhyke B
B
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
03:57
6098
Vyöhyke B
B
Ylöjärvi B
Lähtöaika oli
03:58
6100
Vyöhyke B
B
Asemantie 4
Lähtöaika oli
04:00
6139
Vyöhyke B
B
Urkonmäki P
Lähtöaika oli
04:01
6138
Vyöhyke C
C
Ylöjärven jäähalli
Lähtöaika oli
04:02
6140
Vyöhyke C
C
Kauppakeskus
Lähtöaika oli
04:03
6142
Vyöhyke C
C
Liiketie
Lähtöaika oli
04:04
6144
Vyöhyke C
C
Shell Ylöjärvi
Lähtöaika oli
04:05
6162
Vyöhyke C
C
Muovitie
Lähtöaika oli
04:07
6166
Vyöhyke C
C
Kolsopintie
Lähtöaika oli
04:08
6146
Vyöhyke C
C
Saraheinäntie
Lähtöaika oli
04:08
6148
Vyöhyke C
C
Pehkutie
Lähtöaika oli
04:09
6150
Vyöhyke C
C
Hietaniementie
Lähtöaika oli
04:10
6152
Vyöhyke C
C
Paavonpolku
Lähtöaika oli
04:11
6154
Vyöhyke C
C
Taimitie
Lähtöaika oli
04:11
6156
Vyöhyke C
C
Metsäkylän koulu
Lähtöaika oli
04:12
6158
Vyöhyke C
C
Hiekkamaantie
Lähtöaika oli
04:13
6160
Vyöhyke C
C
Metsäkylä
Lähtöaika oli
04:14
6164
Vyöhyke C
C