This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 80c
80C
Metsäkylä
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori G
➔
Metsäkylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori G
Lähtöaika oli
19:05
0002
Vyöhyke A
A
Hämeenpuisto
Lähtöaika oli
19:06
0066
Vyöhyke A
A
Näsinpuisto
Lähtöaika oli
19:06
0052
Vyöhyke A
A
Särkänniemi D
Lähtöaika oli
19:07
0056
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
19:09
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
19:10
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
19:13
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti th L
Lähtöaika oli
19:15
1078
Vyöhyke B
B
Vihattula
Lähtöaika oli
19:18
6040
Vyöhyke B
B
Keijärventie
Lähtöaika oli
19:21
6092
Vyöhyke B
B
Mikkolantie
Lähtöaika oli
19:21
6094
Vyöhyke B
B
Terätie
Lähtöaika oli
19:23
6096
Vyöhyke B
B
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
19:23
6098
Vyöhyke B
B
Ylöjärvi B
Lähtöaika oli
19:24
6100
Vyöhyke B
B
Asemantie 4
Lähtöaika oli
19:25
6139
Vyöhyke B
B
Urkonmäki P
Lähtöaika oli
19:27
6138
Vyöhyke C
C
Ylöjärven jäähalli
Lähtöaika oli
19:28
6140
Vyöhyke C
C
Kauppakeskus
Lähtöaika oli
19:29
6142
Vyöhyke C
C
Liiketie
Lähtöaika oli
19:29
6144
Vyöhyke C
C
Shell Ylöjärvi
Lähtöaika oli
19:30
6162
Vyöhyke C
C
Muovitie
Lähtöaika oli
19:32
6166
Vyöhyke C
C
Kolsopintie
Lähtöaika oli
19:33
6146
Vyöhyke C
C
Saraheinäntie
Lähtöaika oli
19:33
6148
Vyöhyke C
C
Pehkutie
Lähtöaika oli
19:34
6150
Vyöhyke C
C
Hietaniementie
Lähtöaika oli
19:34
6152
Vyöhyke C
C
Paavonpolku
Lähtöaika oli
19:35
6154
Vyöhyke C
C
Taimitie
Lähtöaika oli
19:36
6156
Vyöhyke C
C
Metsäkylän koulu
Lähtöaika oli
19:36
6158
Vyöhyke C
C
Hiekkamaantie
Lähtöaika oli
19:37
6160
Vyöhyke C
C
Metsäkylä
Lähtöaika oli
19:38
6164
Vyöhyke C
C