This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 80a
80A
Moisio
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori G
➔
Moisio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori G
Lähtöaika oli
03:55
0002
Vyöhyke A
A
Hämeenpuisto
Lähtöaika oli
03:56
0066
Vyöhyke A
A
Näsinpuisto
Lähtöaika oli
03:57
0052
Vyöhyke A
A
Särkänniemi D
Lähtöaika oli
03:58
0056
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
04:00
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
04:01
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
04:04
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti th L
Lähtöaika oli
04:07
1078
Vyöhyke B
B
Vihattula
Lähtöaika oli
04:10
6040
Vyöhyke B
B
Keijärventie
Lähtöaika oli
04:14
6092
Vyöhyke B
B
Mikkolantie
Lähtöaika oli
04:15
6094
Vyöhyke B
B
Terätie
Lähtöaika oli
04:16
6096
Vyöhyke B
B
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
04:17
6098
Vyöhyke B
B
Ylöjärvi B
Lähtöaika oli
04:18
6100
Vyöhyke B
B
Asemantie
Lähtöaika oli
04:20
6110
Vyöhyke B
B
Leija
Lähtöaika oli
04:21
6120
Vyöhyke C
C
Rotikko
Lähtöaika oli
04:22
6122
Vyöhyke C
C
Kyläsepäntie
Lähtöaika oli
04:23
6124
Vyöhyke C
C
Ristimäentie
Lähtöaika oli
04:24
6126
Vyöhyke C
C
Töyränojantie
Lähtöaika oli
04:25
6128
Vyöhyke C
C
Pisaratie
Lähtöaika oli
04:25
6105
Vyöhyke C
C
Siltatie
Lähtöaika oli
04:26
6106
Vyöhyke C
C
Pisaratie
Lähtöaika oli
04:26
6104
Vyöhyke C
C
Pitkäperäntie
Lähtöaika oli
04:27
6130
Vyöhyke C
C
Haaviston kenttä
Lähtöaika oli
04:28
6132
Vyöhyke C
C
Kylvötie
Lähtöaika oli
04:28
6134
Vyöhyke C
C
Rauhalantie
Lähtöaika oli
04:28
6136
Vyöhyke C
C
Lähdevainiontie
Lähtöaika oli
04:29
6114
Vyöhyke C
C
Moisio
Lähtöaika oli
04:30
3670
Vyöhyke C
C