This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 80a
80A
Moisio
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori G
➔
Moisio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori G
Lähtöaika oli
15:25
0002
Vyöhyke A
A
Hämeenpuisto
Lähtöaika oli
15:26
0066
Vyöhyke A
A
Näsinpuisto
Lähtöaika oli
15:27
0052
Vyöhyke A
A
Särkänniemi D
Lähtöaika oli
15:28
0056
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
15:30
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
15:31
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
15:34
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti th L
Lähtöaika oli
15:37
1078
Vyöhyke B
B
Vihattula
Lähtöaika oli
15:40
6040
Vyöhyke B
B
Keijärventie
Lähtöaika oli
15:44
6092
Vyöhyke B
B
Mikkolantie
Lähtöaika oli
15:45
6094
Vyöhyke B
B
Terätie
Lähtöaika oli
15:46
6096
Vyöhyke B
B
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
15:47
6098
Vyöhyke B
B
Ylöjärvi B
Lähtöaika oli
15:48
6100
Vyöhyke B
B
Asemantie
Lähtöaika oli
15:50
6110
Vyöhyke B
B
Leija
Lähtöaika oli
15:51
6120
Vyöhyke C
C
Rotikko
Lähtöaika oli
15:52
6122
Vyöhyke C
C
Kyläsepäntie
Lähtöaika oli
15:53
6124
Vyöhyke C
C
Ristimäentie
Lähtöaika oli
15:54
6126
Vyöhyke C
C
Töyränojantie
Lähtöaika oli
15:55
6128
Vyöhyke C
C
Pisaratie
Lähtöaika oli
15:55
6105
Vyöhyke C
C
Siltatie
Lähtöaika oli
15:56
6106
Vyöhyke C
C
Pisaratie
Lähtöaika oli
15:56
6104
Vyöhyke C
C
Pitkäperäntie
Lähtöaika oli
15:57
6130
Vyöhyke C
C
Haaviston kenttä
Lähtöaika oli
15:58
6132
Vyöhyke C
C
Kylvötie
Lähtöaika oli
15:58
6134
Vyöhyke C
C
Rauhalantie
Lähtöaika oli
15:58
6136
Vyöhyke C
C
Lähdevainiontie
Lähtöaika oli
15:59
6114
Vyöhyke C
C
Moisio
Lähtöaika oli
16:00
3670
Vyöhyke C
C