This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 80a
80A
Moisio
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori G
➔
Moisio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori G
Lähtöaika oli
19:45
0002
Vyöhyke A
A
Hämeenpuisto
Lähtöaika oli
19:46
0066
Vyöhyke A
A
Näsinpuisto
Lähtöaika oli
19:46
0052
Vyöhyke A
A
Särkänniemi D
Lähtöaika oli
19:47
0056
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
19:49
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
19:50
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
19:53
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti th L
Lähtöaika oli
19:55
1078
Vyöhyke B
B
Vihattula
Lähtöaika oli
19:58
6040
Vyöhyke B
B
Keijärventie
Lähtöaika oli
20:01
6092
Vyöhyke B
B
Mikkolantie
Lähtöaika oli
20:01
6094
Vyöhyke B
B
Terätie
Lähtöaika oli
20:03
6096
Vyöhyke B
B
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
20:03
6098
Vyöhyke B
B
Ylöjärvi B
Lähtöaika oli
20:04
6100
Vyöhyke B
B
Asemantie
Lähtöaika oli
20:05
6110
Vyöhyke B
B
Leija
Lähtöaika oli
20:06
6120
Vyöhyke C
C
Rotikko
Lähtöaika oli
20:07
6122
Vyöhyke C
C
Kyläsepäntie
Lähtöaika oli
20:08
6124
Vyöhyke C
C
Ristimäentie
Lähtöaika oli
20:09
6126
Vyöhyke C
C
Töyränojantie
Lähtöaika oli
20:10
6128
Vyöhyke C
C
Pisaratie
Lähtöaika oli
20:10
6105
Vyöhyke C
C
Siltatie
Lähtöaika oli
20:11
6106
Vyöhyke C
C
Pisaratie
Lähtöaika oli
20:11
6104
Vyöhyke C
C
Pitkäperäntie
Lähtöaika oli
20:12
6130
Vyöhyke C
C
Haaviston kenttä
Lähtöaika oli
20:13
6132
Vyöhyke C
C
Kylvötie
Lähtöaika oli
20:13
6134
Vyöhyke C
C
Rauhalantie
Lähtöaika oli
20:13
6136
Vyöhyke C
C
Lähdevainiontie
Lähtöaika oli
20:14
6114
Vyöhyke C
C
Moisio
Lähtöaika oli
20:15
3670
Vyöhyke C
C