This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 80a
80A
Moisio
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori G
➔
Moisio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori G
Lähtöaika oli
18:45
0002
Vyöhyke A
A
Hämeenpuisto
Lähtöaika oli
18:46
0066
Vyöhyke A
A
Näsinpuisto
Lähtöaika oli
18:46
0052
Vyöhyke A
A
Särkänniemi D
Lähtöaika oli
18:48
0056
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
18:50
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
18:51
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
18:54
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti th L
Lähtöaika oli
18:57
1078
Vyöhyke B
B
Vihattula
Lähtöaika oli
19:00
6040
Vyöhyke B
B
Keijärventie
Lähtöaika oli
19:03
6092
Vyöhyke B
B
Mikkolantie
Lähtöaika oli
19:04
6094
Vyöhyke B
B
Terätie
Lähtöaika oli
19:05
6096
Vyöhyke B
B
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
19:06
6098
Vyöhyke B
B
Ylöjärvi B
Lähtöaika oli
19:07
6100
Vyöhyke B
B
Asemantie
Lähtöaika oli
19:08
6110
Vyöhyke B
B
Leija
Lähtöaika oli
19:09
6120
Vyöhyke C
C
Rotikko
Lähtöaika oli
19:10
6122
Vyöhyke C
C
Kyläsepäntie
Lähtöaika oli
19:11
6124
Vyöhyke C
C
Ristimäentie
Lähtöaika oli
19:12
6126
Vyöhyke C
C
Töyränojantie
Lähtöaika oli
19:13
6128
Vyöhyke C
C
Pisaratie
Lähtöaika oli
19:13
6105
Vyöhyke C
C
Siltatie
Lähtöaika oli
19:14
6106
Vyöhyke C
C
Pisaratie
Lähtöaika oli
19:14
6104
Vyöhyke C
C
Pitkäperäntie
Lähtöaika oli
19:15
6130
Vyöhyke C
C
Haaviston kenttä
Lähtöaika oli
19:16
6132
Vyöhyke C
C
Kylvötie
Lähtöaika oli
19:16
6134
Vyöhyke C
C
Rauhalantie
Lähtöaika oli
19:16
6136
Vyöhyke C
C
Lähdevainiontie
Lähtöaika oli
19:17
6114
Vyöhyke C
C
Moisio
Lähtöaika oli
19:18
3670
Vyöhyke C
C