This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Haukiluoma
Lähtöaika oli
17:55
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
17:55
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
17:56
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
17:56
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
17:57
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
17:58
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
17:59
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
17:59
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
18:00
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
18:01
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
18:03
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
18:03
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
18:04
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
18:05
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
18:06
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
18:07
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
18:08
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
18:09
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
18:11
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
18:11
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
18:13
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
18:14
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
18:15
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
18:16
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
18:18
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
18:19
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
18:20
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
18:22
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
18:23
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
18:24
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
18:26
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
18:27
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
18:29
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
18:29
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
18:32
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
18:32
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
18:33
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
18:35
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
18:37
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
18:38
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
18:39
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
18:40
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
18:41
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
18:42
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
18:42
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
18:43
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
18:45
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
18:46
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
18:46
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
18:47
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
18:49
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
18:51
7060
Vyöhyke B
B