This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Haukiluoma
Lähtöaika oli
16:47
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
16:47
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
16:48
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
16:48
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
16:49
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
16:50
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
16:51
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
16:51
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
16:52
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
16:53
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
16:55
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
16:56
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
16:56
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
16:58
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
16:58
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
16:59
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
17:00
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
17:02
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
17:04
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
17:04
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
17:06
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
17:07
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
17:08
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
17:09
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
17:11
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
17:12
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
17:13
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
17:15
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
17:16
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
17:17
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
17:19
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
17:20
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
17:22
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
17:22
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
17:25
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
17:25
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
17:26
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
17:28
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
17:30
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
17:31
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
17:32
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
17:33
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
17:34
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
17:35
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
17:35
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
17:36
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
17:38
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
17:39
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
17:39
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
17:40
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
17:42
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
17:44
7060
Vyöhyke B
B