This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Haukiluoma
Lähtöaika oli
16:07
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
16:07
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
16:08
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
16:08
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
16:09
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
16:10
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
16:11
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
16:11
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
16:12
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
16:13
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
16:15
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
16:16
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
16:16
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
16:18
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
16:18
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
16:19
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
16:20
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
16:22
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
16:24
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
16:24
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
16:26
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
16:27
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
16:28
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
16:29
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
16:31
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
16:32
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
16:33
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
16:35
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
16:36
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:37
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
16:39
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
16:40
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
16:42
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
16:42
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
16:45
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
16:45
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
16:46
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
16:48
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
16:50
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
16:51
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
16:52
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
16:53
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
16:54
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
16:55
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
16:55
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
16:56
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
16:58
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
16:59
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
16:59
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
17:00
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
17:02
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
17:04
7060
Vyöhyke B
B