This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Haukiluoma
Lähtöaika oli
07:35
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
07:35
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
07:36
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
07:36
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
07:37
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
07:38
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
07:39
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
07:39
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
07:40
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
07:41
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
07:43
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
07:43
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
07:44
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
07:45
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
07:46
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
07:47
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
07:48
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
07:49
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
07:51
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
07:51
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
07:53
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
07:54
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
07:55
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
07:56
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
07:58
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
07:59
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
08:00
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
08:02
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
08:03
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
08:04
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
08:06
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
08:07
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
08:09
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
08:09
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
08:12
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
08:12
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
08:13
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
08:15
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
08:17
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
08:18
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
08:19
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
08:20
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
08:21
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
08:22
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
08:22
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
08:23
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
08:25
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
08:26
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
08:26
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
08:26
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
08:27
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
08:28
7060
Vyöhyke B
B