This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Haukiluoma
Lähtöaika oli
07:15
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
07:15
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
07:16
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
07:16
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
07:17
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
07:18
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
07:19
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
07:19
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
07:20
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
07:21
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
07:23
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
07:23
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
07:24
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
07:25
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
07:26
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
07:27
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
07:28
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
07:29
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
07:31
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
07:31
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
07:33
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
07:34
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
07:35
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
07:36
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
07:38
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
07:39
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
07:40
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
07:42
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
07:43
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
07:44
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
07:45
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
07:47
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
07:48
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
07:49
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
07:51
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
07:51
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
07:52
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
07:53
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
07:55
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
07:56
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
07:57
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
07:57
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
07:58
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
07:59
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
08:00
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
08:01
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
08:02
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
08:03
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
08:03
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
08:04
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
08:06
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
08:08
7060
Vyöhyke B
B