This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Haukiluoma
Lähtöaika oli
10:35
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
10:35
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
10:36
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
10:36
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
10:37
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
10:38
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
10:39
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
10:39
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
10:40
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
10:41
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
10:43
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
10:43
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
10:44
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
10:45
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
10:46
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
10:47
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
10:48
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
10:49
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
10:51
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
10:51
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
10:53
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
10:54
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
10:55
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
10:56
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
10:58
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
10:59
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
11:00
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
11:02
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
11:03
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
11:04
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
11:06
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
11:08
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
11:09
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
11:10
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
11:13
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
11:13
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
11:14
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
11:16
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
11:18
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
11:19
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
11:20
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
11:21
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
11:22
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
11:23
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
11:24
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
11:25
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
11:26
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
11:28
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
11:28
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
11:29
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
11:30
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
11:31
7060
Vyöhyke B
B