This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Haukiluoma
Lähtöaika oli
03:30
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
03:30
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
03:30
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
03:31
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
03:32
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
03:32
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
03:33
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
03:34
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
03:34
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
03:35
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
03:37
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
03:37
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
03:38
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
03:39
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
03:39
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
03:40
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
03:41
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
03:42
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
03:44
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
03:44
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
03:46
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
03:47
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
03:48
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
03:48
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
03:49
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
03:50
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
03:51
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
03:53
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
03:54
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
03:55
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
03:56
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
03:58
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
03:59
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
04:00
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
04:02
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
04:02
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
04:03
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
04:04
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
04:06
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
04:07
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
04:08
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
04:08
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
04:09
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
04:10
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
04:11
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
04:12
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
04:13
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
04:14
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
04:14
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
04:14
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
04:14
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
04:15
7060
Vyöhyke B
B